Ky është formacioni më i mirë i fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve (FOTO)

Kanë përfunduar ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve dhe tanimë dihen edhe skuadrat që do të luajnë në fazën e eliminimit direkt.

PSG është skuadra me sulmin dhe mbrojtjen më të mirë në këtë rreth, ku ka shënuar 24 gola dhe ka pësuar vetëm katër.

Goal.com ka paraqitur formacionin më të mirë të fazës së grupeve.

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet