Kristiano Ronaldo fiton “Topin e Artë” për këtë vit

Ylli portugez dhe i Realit të Madridit Kristiano Ronaldo ka arritur të fitojë “Topin e Artë” për të pestën herë. Ronaldo ishte në garë me messin dhe me Neymar.

Ronaldo pas fitores së kësaj kupe, barazon Messin që gjithashtu ka po pesë Topa të Artë. Të dy janë futbollistët që e kanë fituar më shumë këtë kupë.

 

 

 

 

Të tjera

Leksioni i Studentëve

Nga Zef Bushati Përtej kryefjalës së këtyre ditëve “student” dhe përpjekjeve të kuptueshme për pronësimin politik të protestës, e cila…

Abissnet