Koronavirusi “mbështjell” Serinë A, Paolo Maldini dhe i biri pozitiv me COVID-19!

Koronavirusi po përhapet me shpejtësi jo vetëm mes qytearëve të thjeshtë italianë, por dhe në radhët e klubeve. Teksa u konfirmua fillimisht sulmuesi i Juventusit Paulo Dibala si pozitiv me virusin COVID-19, Milani komunikoi së fundmi se drejtori teknik i “Djallit” Paolo Maldini dhe i biri futbollist Daniele konfirmohen se mbartin koronavirusin pas testeve të fundit të kryera.

Ish-kapiteni legjendar i Milanit ka shfaqur simptoma të këtij virusi, ndërsa po mbahet rreptësisht në karantinë bashkë të birin Daniele.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet