×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Kjo është shenja që do të surprizohet për sot, mësoni çfarë parashikojnë yjet

Dashi

Sot dita mund të jetë e mbushur me mosmarrëveshje, ndërsa zemra ju tërheq në një drejtim krejt tjetër. Mos u kapni në një situatë të pakëndshme si kjo. Nëse lëvizni gjithnjë me pilot automatik, mund të përfundoni të humbni gjërat për të cilat zemra juaj me të vërtetë dëshiron.

Demi

Kërkoni përgjigje për pyetjen tuaj sot. Lajmi i mirë është se përgjigjet tani janë atje dhe janë lehtësisht të arritshme. Kërkoni të vërtetën dhe do ta gjeni. Sigurohuni që të hetoni më thellë. Në vend që të kërkoni vetëm përgjigjen, kërkoni të gjeni mekanizmin e plotë pas problemit.

Binjakët

Ju nuk mund ta miratoni domosdoshmërisht sjelljen e njerëzve përreth jush, por kjo nuk do të thotë që duhet të bëni jetën e tyre të mjerueshme. Jini më pranues të të tjerëve. Mos u ndjeni sikur keni nevojë t’u jepni njerëzve një mësim.

Gaforrja

Ju keni një sasi të madhe të vitalitetit fizik për të punuar tani, prandaj përfitoni nga ajo për t’i dhënë trupit tuaj një stërvitje të mirë. Hani mirë dhe shmangni ushqimet e yndyrshme, të kripura. Me energji të lartë, mund të arrini gjëra të jashtëzakonshme.

Luani

Ju mund të keni të njëjtat mendime pa pushim në kokë. Çdo ditë mund të përpunoni një skenar të ndryshëm për mënyrën se si mbaron. Ju e dini që do të arrini në këtë vendim kritik në një moment në jetën tuaj, përse të mos eksperimentoni me të gjitha zgjidhjet tani?

Virgjëresha

Mund të ndiheni sikur jeni në arrati në një farë mënyre apo tjetër sot. Madje mund të duket sikur dikush po ju ndjek. Kini besim në veten tuaj. Do të arrini gjithçka që duhet të bëni. Ka shumë energji të lartë që vjen në rrugën tuaj.

Peshorja

Çdo ditë është një fillim dhe një shans i ri. Mos u mërzitni dhe mos u zemëroni për ngjarjet e kaluara. Mos u ndalni në gjërat që nuk mund t’i ndryshoni. Ndërsa lani fytyrën në mëngjes, mendojeni si një rinovim.

Akrepi

Ju jeni i zoti të lëvizni dhe të sinkronizoheni me njerëzit sot. Mësoni të lidheni dhe të përqafoni të dy kornizat e mendjes. Njihini ato si pjesë të rëndësishme të personalitetit tuaj. Në aspektin romantik, gjithçka shkon shumë mirë.

Shigjetari

Reagimi juaj ndaj gjërave është shumë i fortë dhe do të ketë një ndikim shumë më të madh te ju tani. Përdoreni këtë ditë për të kthyer gjërat. Jini më dinamikë, në mënyrë që të keni një shans për të çliruar një pjesë të energjisë së brendshme.

Bricjapi

Mund të ndiheni emocionalisht në zjarr sot. Një bisedë me dikë do të ndezë papritmas një diskutim të një lloji që do të jetë jashtëzakonisht i vlefshëm për ju në planin afatgjatë. Hapeni mendjen. Ju mund të mësoni shumë.

Ujori

Flisni sot më shumë për ndjenjat tuaja. Mos u tregoni kaq paranojakë për atë që mendojnë njerëzit e tjerë. Ndonjëherë mund të ndiheni sikur jeni në një lloj filmi me spiunazh ku ju keni rolin kryesor.

Peshqit

Argëtohuni sot, por sigurohuni që të jeni gjithmonë profesionistë dhe të sjellshëm. Pamja dhe një sjellje e mirë do t’ju çojnë larg. Shmangni komentet e vrazhda ose shakatë e ndyra kur jeni në grupe të mëdha njerëzish. Bëni vepra fisnike për të ndihmuar në ndërtimin e karakterit tuaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Publikuar më 11.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshi...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshihen nëpër sekrete. Kjo do të krijonte një situatë të sikletshme dhe do t’ju merrte kohën e lirë. Do të ishte më mirë të përqendroheshit në punë apo në çështjet familjare. Demi Demët rrezikojnë të përballen me probleme, pas një mashtrimi të bërë nga ana e […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Publikuar më 10.04.2021
Dashi Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimu...

Dashi Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimum, ashtu si dhe raporti në çift. Pasioni do të jetë i papërmbajtshëm! Ata që janë vetëm do mund të japin më të mirën në sferën sociale. Në punë, mundohuni të mos krijoni keqkuptime, pasi mund të dëmtoni gjithçka. Demi Mos kërkoni më shumë […]

Lexo më shumë

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Publikuar më 09.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen sh...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen shumë për çështjet profesionale, pasi gjërat do të ecin vetë mirë. Sa i përket jetës personale, ka gjasa të përballeni me një problem të vogël, pasi një prej familjarëve mund të shprehë hatërmbetje ndaj jush. Demi Demët mund të zhgënjehen në dashuri. Personi që ju […]

Lexo më shumë

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Publikuar më 08.04.2021
Dashi Hëna, Venusi dhe Dielli i favorshëm ju japin një takim...

Dashi Hëna, Venusi dhe Dielli i favorshëm ju japin një takim të veçantë. Ata që jetojnë dy histori në të njëjtën kohë duhet të fillojnë të sqarohen. Ata që nuk janë të kënaqur me marrëdhënien mund të dëshirojnë të bëjnë shkelje. Në vendin e punës, është më mirë të eleminoni gjërat sesa të përballeni me […]

Lexo më shumë

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Publikuar më 07.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente sh...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente shumë të këndshme gjatë kësaj të mërkure. Ka gjasa të merrni disa dhurata domethënëse. Nuk rekomandohet të bëni blerje dhe as të dërgoni para nesër. Në mbrëmje mund të mësoni një lajm, i cili mund t’ju trishtojë, por përpiquni me çdo kusht ta kaloni këtë […]

Lexo më shumë

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Publikuar më 06.04.2021
Dashi Këtë të martë rekomandohet të mbani nën kontroll emoci...

Dashi Këtë të martë rekomandohet të mbani nën kontroll emocionet dhe të bëni kujdes me veprimet. Në një moment mund të përjetoni pakënaqësi me veten dhe trishtim, për shkak të së kaluarës. Përpiquni ta kaloni këtë situatë dhe të ecni përpara duke menduar me pozitivitet. Demi Në pjesën më të madhe të ditës Demat do […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 5 prill 2021

Horoskopi ditor, e hënë 5 prill 2021

Publikuar më 05.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të përjetojnë disa mom...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të përjetojnë disa momente të pakëndshme. Ndoshta mund të përfshiheni në një konflikt teksa udhëtoni me transport publik ose mund të merrni kritika nga shefi/shefja juaj. Megjithatë do të ketë edhe momente të bukura, pasi mund të merrni një dhuratë nga partneri/partnerja juaj. Demi Do të jeni të […]

Lexo më shumë

Financat duken në vështirësi, mësoni çfarë parashikojnë yjet për sot

Financat duken në vështirësi, mësoni çfarë parashikojnë yjet për sot

Publikuar më 04.04.2021
Dashi Një ditë të tensionuar për ju dhe partnerin tuaj këtë ...

Dashi Një ditë të tensionuar për ju dhe partnerin tuaj këtë të dielë. Për beqarët mundësitë nuk do të jenë të shumta sot prandaj, më mirë qëndroni në qetësi. Puna do të fillojë të përmirësohet dhe çdo gjë do të shkojë më mirë. Shëndeti është më së mirë. Demi Çiftet do të kalojnë një ditë […]

Lexo më shumë