Kim sjell trendin e ri të flokëve (FOTO)

Foto 1 nga 2 Pas Para

Kim Kardashian vijon të surprizojë çdo ditë e më shumë fansat e saj, ndërsa mbetet një nga femrat më të komentuara në botën e showbizit.
Në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka publikuar një foto ku shfaqet me të brendshme dhe një model të ri flokësh me gërsheta biond.
Duket se inspirimin e saj Kim e ka marrë nga aktorja e njohur e viteve ’80, “Bo Derek”, e cila u shfaq me këtë look në filmin “10”.
Pak ditë më parë Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë prindër të një vajze të lindur nga një nënë surrogate.

Të tjera

Abissnet