Kim Kardashian dhe Kanye West bëhen prindër për herë të katër

Kim Kardashian West dhe bashkëshorti i saj, Kanye West, janë bërë prindër për herë të katërt. Çifti u bë me një djalë të lindur nga një nënë surrogate.

Fëmija erdhi në jetë të enjten dhe këtë gjë e tregoi vetë Kim, e cila duket mjaft e entuziazmuar. Nëpërmjet një reagimi në rrjetin social “Twitter” ajo tregoi se djali i sapolindur gëzon shëndet të plotë.

“Ai është perfekt”, shkruajti i ylli i televizionit.

Ndërsa Kim dhe Kanye West  janë prindër edhe të tre fëmijëve të tjerë, North, Saint dhe Chicago.

“Është binjaku i Chicago. Jam e sigurt që do ndryshojë shumë, por tani duket njësoj si ajo”, shkroi 39-vjeçarja.

Kujtojmë se çifti i uroj mirëseardhjen një foshnje që erdhi në jetë nga një nënë zëvendësuese. Bebi, emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur peshonte 2.98 kg.

Ndërsa Kim dhe Kanye West  janë prindër edhe të tre fëmijëve të tjerë, North, Saint dhe Chicago.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Vija fatale e Ballkanit

Blerim Latifi Gjatë historisë, njerëzit në Ballkan kanë vuajtur nga një lloj fataliteti gjeopolitik. Ky fatalitet ka të bëjë me…

Abissnet