×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Këto janë shenjat që do të përballen me një vështirësi këtë të premte

Dashi

Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen disa debate të kota. As puna dhe as dashuria nuk do ju kënaqin gjatë kësaj dite. Do të jeni gjatë gjithë kohës në kërkim të ndryshimeve.

Demi

Kjo e premte do të jetë mjaft pozitive për të lindurit e kësaj shenje. Ka disa aspekte të jetës që janë shumë interesante. Do të ndjeni dëshirën për rikuperim. Po ashtu mund të merrni rezultantet e pritura brenda një kohe të shkurtër.

Binjakët

Kjo ditë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur për të lindurit e kësaj shenje. Ky nuk është momenti i duhur për ndryshime, pasi nuk do të merrni rezultatin e dëshiruar, përkundrazi mund të përkeqësoni situatën. Duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm lidhur me financat dhe shpenzimet.

Gaforrja

Të lindurit e kësaj shenje duhet të presin ende, para se të marrin përgjigjet që presin. Kjo e premte shërben për të reflektuar dhe për të kuptuar se çfarë dëshironi në të vërtetë.

Luani

Nuk ka përfunduar ende periudha juaj e pozitivitetit, por tashmë fuqia duhet të vijë nga ju dhe jo nga yjet. Duhet të riktheheni në lojë dhe të tregoni kush jeni. Nuk duhet të mbylleni në egon tuaj, por jini më të hapur.

Virgjëresha

Do të ndjeni nevojën për të pushuar dhe qetësuar, pse jo edhe të përkëdhelni veten pak më shumë. Ndonëse do të ndiheni disi të lodhur dhe stresuar, dita do të jetë mjaft pozitive dhe duhet ta shfrytëzoni sa më mirë.

Peshorja

Kjo e premte parashikohet që të jetë mjaft pozitive dhe e mbushur me energji të mira. Duhet t’iu kushtoni më shumë vëmendje personave që ju rrethojnë, pasi dikush mund t’iu prishë humorin. Çështjet e rëndësishme kanë marrë rrugën e zhbllokimit.

Akrepi

Parashikohet një ditë e mbushur me momente tensioni, ku nuk do arrini që të jeni asnjë moment të qetë. Kjo javë nuk ka qene në mënyrën më të mirë të mundshme, por do të vijë duke u përmirësuar. Bëni kujdes sa i takon dashurisë, pasi parashikohen debate të forta.

Shigjetari

Kjo e premte nuk duket të jetë aspak pozitive. Mund të ketë tensione, sidomos në dashuri. Kush po jeton më shumë se një histori paralelisht, do të rezultojë se po gabon.

Bricjapi

Dita premton shumë për të lindurit e kësaj shenje. Ka ardhur momenti për të eksperimentuar dhe për tu rifutur në lojë. Nuk ka nevojë që të mundoheni dhe të sforcoheni, pasi gjërat do të ecin spontanisht.

Ujori

Kjo nuk është një periudhë aspak e favorshme për të lindurit e kësaj shenje. Do të ketë momente nervozizmi dhe mërzie. Situatat ju kanë lodhur, ndaj keni nevojë që të përfshiheni në eksperienca të reja.

Peshqit

Më në fund do të lini pas krahëve një periudhë tejet negative dhe nën ritmin e duhur. Ka ardhur momenti për të rinisur nga e para. Kjo gjë vlen për çdo sferë të jetës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Horoskopi ditor, e premte 5 mars 2021

Horoskopi ditor, e premte 5 mars 2021

Publikuar më 05.03.2021
Dashi Filloni ditën tuaj fuqimisht dhe përpiquni të shfrytëz...

Dashi Filloni ditën tuaj fuqimisht dhe përpiquni të shfrytëzoni çdo mundësi që ju është paraqitur për të korrigjuar gabimet ose për të zgjidhur problemet e së kaluarës. Demi Sot do të keni shumë mundësi dhe duhet të jeni vigjilentë për të shfrytëzuar sa më shumë prej tyre. Gjithashtu, disa ngjarje të lumtura të papritura do […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 4 mars 2021

Horoskopi ditor, e enjte 4 mars 2021

Publikuar më 04.03.2021
Dashi Vetëm për shkak se dikush ka një ide tjetër, nuk do të...

Dashi Vetëm për shkak se dikush ka një ide tjetër, nuk do të thotë se është një ide më e mirë. Mendimi i pavarur gjithmonë duhet të inkurajohet. Mos u shqetësoni nëse njerëzit ju akuzojnë se jeni mendjembyllur. Demi Kjo nuk është një ditë shumë e mbarë për suksese financiare, prandaj mos e prekni portofolin […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 mars 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 mars 2021

Publikuar më 03.03.2021
Dashi Nëse ndiheni të lënë pas si pasojë e suksesit të një t...

Dashi Nëse ndiheni të lënë pas si pasojë e suksesit të një tjetri, mos u shqetësoni, çdokush do e ketë momentin e tij. Me rëndësi është që të mos hiqni dorë nga dëshira për të përparuar. Demi Mundohuni të kaloni më shumë kohë në natyrë nesër. Bëni një shëtitje të gjatë jashtë. Kjo do t’ju […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 2 mars 2021

Horoskopi ditor, e martë 2 mars 2021

Publikuar më 02.03.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat me financat....

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat me financat. Do t’ju shlyejnë një borxh, të cilin kishit kohë që jua kishin marrë. Sa i përket anës shëndetësore do të ndiheni mjaft mirë. E vetmja gjë që do t’ju shqetësojë gjatë ditës së nesërme do të jetë humori jo i mirë i një […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 1 mars 2021

Horoskopi ditor, e hënë 1 mars 2021

Publikuar më 01.03.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet ta kalojnë dit...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet ta kalojnë ditën në relaks. Ecni përpara dhe mos i lejoni problemet e pazgjidhura t’ju prishin ditën. Ka gjasa që pasdite, jeta juaj të marrë një kthesë të papritur, e cila do t’i hapë rrugën rritjes suaj në karrierë. Demi Disa Dema do të duhet të përzgjedhin mes […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 26 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e premte 26 shkurt 2021

Publikuar më 26.02.2021
Dashi Mos lejoni që t’iu vënë përpara situatat! Vetëm nëse d...

Dashi Mos lejoni që t’iu vënë përpara situatat! Vetëm nëse do të ruani kthjelltësinë e duhur, do arrini që t’ia dilni. Mund të ketë diskutime të forta në çift, por mundohuni që të jeni sa më fleksibël. Ata që janë vetëm, do të jenë të detyruar të ndërpresin një njohje të nisur prej pak kohësh, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Publikuar më 25.02.2021
Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetës...

Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetësuese për të lindurit në këtë shenje. Megjithatë, tregoni më shumë kujdes me disa informacione që mund të bëjnë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Me çështjet e dashurisë duhet më shume angazhim. Demi Sapo të zgjoheni këtë mëngjes, mund të zbuloni një ndryshim që […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Publikuar më 24.02.2021
Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një...

Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një çifti, e mbushur me gjeste të vogla që janë të këndshme për të qenë së bashku. Shijojeni ditën dhe mos e lodhni veten me mendimet për të ardhmen. Zemrat e vetmuara do të bëjnë mirë të dëgjojnë këshillat e një shoku për një […]

Lexo më shumë