Kepa kalon testet mjekësore me Real Madridin

Publikuar më 05. 01. 2018 nga Jola Alimemaj

Kepa Arrizabalaga vazhdon përpjekjet për fanellën e Real Madrid.

Sipas gazetës ‘OK’ dhe konfirmimit të ‘MARCA, portieri ka kaluar testet mjekësore me klubin madrilen këtë të enjte.

Kepa thuhet se ka kryer testet mjekësore ne vendin zakonshem, Spitali Sanitlas La Moraleja.