Këngëtarja shqiptare nuk njeh limite (FOTO)

Foto 1 nga 4 Pas Para


Këngëtaret shqiptare po pushtojnë tregun muzikor në botë.
Përveç Rita Orës e Bebe Rexhës, është edhe Dua Lipa për të cilën 2017 ka shënuar suksese të jashtëzakonshme, pasi këngët e saj janë renditur në top listat e hiteve botërore.
Pas gjithë këtyre suksese dhe vitit të lodhshëm që lamë pas, duket se Dua Lipa ka vendosur të bëjë disa ditë pushim, e të shijojë klimën ekzotike në Xhamajka me miqtë e saj.
Këngëtarja ka postuar video dhe foto nga pushimet e saj “të çmendura” ku gjithashtu ka falënderuar edhe fansat e saj për të gjithë mbështetjen e dhënë, falë së cilëve karriera e saj po shënon gjithnjë e më shumë rritje.

Fotot e kryetarëve!

Koço Kokëdhima Është bërë “normale” tashmë që kryetarët e partive të vjetra shqiptare paguajnë qindra-mijëra dollarë për një foto me…

Abissnet