Këngëtarja e famshme shqiptare shfaqet super seksi në Festivalin e Kanës (Foto)

Një nga këngëtaret më të famshme shqiptare, Rita Ora, ka shkelur për herë të parë në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës.

Bukuroshja shqiptare u shfaq super seksi. Rita ka shkëlqyer me paraqitjen e saj dhe mori vëmendjen e të gjithëve në festivalin më të rëndësishëm të filmit në gjithë botën.

Rita Ora kishte veshur me një fustan të bardhë të çarë, i cili i nxirrte në pah këmbët e tonifikuara dhe me një dekolte super seksi.

Me flokë gjysmë të mbledhura dhe gjysmë të lëshuara e bënin atë të dukej tërësisht natyrale dhe të ëmbël.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Vija fatale e Ballkanit

Blerim Latifi Gjatë historisë, njerëzit në Ballkan kanë vuajtur nga një lloj fataliteti gjeopolitik. Ky fatalitet ka të bëjë me…

Abissnet