Kejsi bën publike momentet intime krahë Stresit (Video)

Që prej 17 tetorit partneri i saj, Stresi, ndodhet i burgosur pasi dyshohet të jetë pjesë e një grupi kriminal, ndërsa Kejsi duket se po ja ndjen shumë mungesën.

Bukuroshja pavarësisht se ndodhet në SHBA, vijon të mendoj për reperin edhe pse gjatë arrestimit policia deklaroi se ai ndodhej në hotel me një 20-vjeçare.

Ajo tregoi se nuk ka rëndësi se çfarë mendojnë njerëzit, pasi e vërteta është ndryshe dhe nga ana tjetër dashuria do të triumfojë gjithmonë. Por ditën e sotme Kejsi ndau me ndjekësit e saj diçka më intime, një foto dhe video nga shtrati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet