Kate nuk i lë vend fantazisë (Foto)

Publikuar më 14. 02. 2018 nga Xhentila Gjoshi

Modelja amerikane, Kate Upton është bërë sërish pjesë e revistës Sports Illustrated, teksa ka pozuar me kostumet e banjës “Verë 2018”.
25-vjeçarja është komplimentuar për format fantastike dhe shumë joshëse, ndërsa ka regjistruar edhe rekorde audience.
Kjo nuk është hera e parë që Upton pozon për Sports Illustrated, pasi bashkëpunimi mes tyre vijon që nga viti 2013.
Kate është një nga modelet më të preferuara, teksa edhe në Instagramin e saj ndiqet nga rreth 5.4 milionë ndjekës.