Kastro Zizo befason të ftuarit, nuk paraqitet në drekën e fejesës së tij

Pasditen e kësaj të premte lajmet për fejesën e këngëtarit Kastro Zizo pushtuan gjithë mediat rozë, ku sipas të cilave ai do fejohet me një vajzë të quajtur Elma Sulejmani.

Këngëtari kishte ftuar sot të gjithë miqtë e kolegët në drekën e fejesës, në një rezort në periferi të Tiranës.

Të ftuarit kanë shkuar atje, por siç shkruan “revistawho.com”, ata nuk kanë gjetur atje as Kastron dhe as partneren e tij.

Menaxheri i lokalit dhe kamarierët kanë njoftuar anulimin e fejesës duke i lënë të gjithë të shokuar.

Ndër të ftuarit ishin: Rovena Stefa me të motrën, Ervin Kurti dhe Gerta Gixhari, të cilët janë nga habitur nga ajo çfarë ka ndodhur.

 

 

Të tjera

Lavdi sportit!

Nga Enver Robelli Në çdo Kampionat Botëror të futbollit është mirë të lexohet libri “Lavdërimi i sportit” i profesorit Hans…

Abissnet