Kapet gomonia me drogë në Karabrun, në kërkim trafikantët

Një gomone brenda së cilës janë gjetur disa pako me drogë është bllokuar sot në Karabrun.

Mësohet se mjeti i lundrimit, ishte 7 metra i gjatë dhe i pajisur me dy motrot, ndërsa ndodhej i braktisur në breg.

Nuk dihet ende sasia e drogës së sekuestruar nga uniformat blu në gomone.

Ndërkaq, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin e personave që e kanë në pronësi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Dyert e mbyllura

Nga Enver Robelli Ka 100 arsye për të kritikuar politikat e Bashkimit Evropian ndaj vendeve të Ballkanit. Në vitin 2003…

Abissnet