Kaos në New York, bora e dendur mbulon gjithçka (Foto)

Foto 5 nga 5 Pas Para

Dëbora e parë e sezonit në Nju Jork rrëzoi pemët dhe shkaktoi kaos në trafik, teksa pesë lagje u mbuluan nga bora e dendur.

Reshjet nisën në orën 13:00, sipas kohës lokale dhe u intensifikuan gjatë natës.

Dëbora mbuloi edhe Nju Xhërsin fqinj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet