Juventus, akord me talentin e Sampdorias

Juventus pothuajse e ka ka përfunduar transferimin e Dennis Praet nga Sampdoria për verën që vjen.

Juve mposhti Interin, të cilët gjithashtu ishin të interesuar për talentin belg.

Marotta është takuar me presidentin e Sampdoria, Ferrero, dhe të dy palët kanë rënë në ujdi sipas “LaGazetta”.

Dennis Praet ka një klauzolë prej 25 milionë euro dhe mesa duket Juventus nuk ka marrë ndonjë zbritje.

Tokat e bregut

Nga Koço Kokëdhima Qeveritë e Tiranës dhe kryetarët e partive të vjetra kanë grabitur sistematikisht tokat në bregdet. Me një…

Abissnet