Julia Roberts ndiqet nga fantazma në sheshxhirim (FOTO)

Foto 1 nga 3 Pas Para

Julia Roberts është ndjekur nga një fantazmë në sheshxhirimin e filmit të saj të fundit.
Aktorja fituese e çmimit Oscar po xhiron skenat e “Ben IsBack” në varrezat e Nju Jorkut dhe thuhet se është shtyrë nga një entitet i mbinatyrshëm.
“Kur po bëhej gati për një skenë pranë varreve, ndjeu dikë që e shtyu. U kthye shpejt, por nuk kishte asnjë pas saj”, tha një burim për revistën “Star”.

Të tjera

Lavdi sportit!

Nga Enver Robelli Në çdo Kampionat Botëror të futbollit është mirë të lexohet libri “Lavdërimi i sportit” i profesorit Hans…

Abissnet