Jul Deda shpërthen kundër Ramës: Shkodra nuk pjerdh për diktatorë

Aktori i humorit, Julian Deda, ka reaguar përmes një statusi në rrjete sociale për mbylljen e vendit gjatë fundjavës. Ai është shprehur se nuk ndodh në asnjë vend të botës që njerëzit të izolohen për ditën e Bajramit.

Juli thotë se tashmë gjithë bota është hapur dhe ironizon Ramën duke thënë “ky nuk është mirë përfundimisht”. Në fund Juli i fton të gjithë besimtarët myslimanë të festojnë në Shkodër, sepse sipas tij vetëm ata nuk “pjerdhin” për diktatorë.

Postimi i Julian Dedës

Ky nuk është mirë përfundimisht. E gjithë bota u hap, njerëzit lëvizin të lirë, vetëm shqiptarët izolohen për Bajram. P.s. Nëse doni të festoni lirshëm, shkoni në Shkodër, atje nuk pjerdh njeri për diktatorë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet