JLo dhe Kim “garojnë” për të pasmet! (FOTO)

Publikuar më 07. 12. 2017 nga Jola Alimemaj

Jennifer Lopez dhe Kim Kardashian kanë qenë gjithmonë më të komentuarat përsa i përket formave të tyre bombastike.

Sot në një fotografi të postuar në rrjetet sociale, shfaqen të dyja të kthyera me shpinë duke ekspozuar linjat trupore, sidomos të pasmet.

Është një garë e vështirë, pasi janë të dyja për t’u pasur zili!