Jennifer Lopez, mahnitëse në festën e Guess (FOTO)

Foto 1 nga 6 Pas Para

Jennifer Lopez është njëra nga këngëtaret dhe aktoret jo vetëm më të talentuara dhe të suksesshme në botë, por edhe një nga femrat më të bukura.

Së fundi, Lopez është shfaqur te festa e Guess ku duket më në formë se kurrë.

JLo u shfaq me një fustan dhe një pallto gëzofi, me flokët e kapura ndryshe nga herët e tjera, kombinuar me gurë diamanti, gjithashtu.

 

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet