Jeni me fat nëse keni pranë këto 3 shenja të Zodiakut

Nëse i keni pranë vetes këto shenja të horoskopit, jeni me fat. Nëse jo, përpiquni t’i gjeni.

Demi

Miqtë Dem ju këshillojnë si duhet në lidhje me shëndetin, por mbi të gjitha do jenë të ndershëm gjithmonë me ju.

Ata nuk bëjnë dot kompromise dhe do jua thonë të vërtetën. Gjërat pa kuptim i tërbojnë Demat.

Gaforrja

Gaforret janë shumë emocionalë dhe shumë të lidhur me njerëzit që kanë pranë. Janë miqtë më të mirë dhe do ju jepnin gjithmonë këshillat më të sinqerta.

Kur ju nuk jeni mirë, as ata nuk ndihen mirë. Madje, i fusin vetes shumë stres, nëse njerëzit që ata vërtetë duan, nuk ndihen mirë.

Peshorja

Peshorja, quhen “ Mbretëresha e këshillave”. Mënyra si i balancon gjërat, e ndihmon një Peshore t’i shikojë gjërat ashtu si duhet. Një Peshore beson se secili meriton më të mirën në jetë. Ah lum si ata, që kanë ndonjë mik me këtë shenjë horoskopi. /Intv.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet