Ja si të dekoroni shtëpinë me lule bore

Foto 1 nga 5 Pas Para

Ambienti i shtëpisë dekorohet në mënyrë elegante nga lulja e borës. Aroma që ka ajo lule i jep shtëpisë një aromë freskie. Ngjyrat e lule borës janë të mrekullueshme dhe vijojnë nga e klatra deri tek vjollca e theksuar, lejlaja, roza dhe bojë qielli.

Ja disa ide si të dekoroni shtëpinë më lule bore

 1. Në sallon
  Vendosni në sallonin tuaj një vazo me lule borë, perfekte për t’i mbajtur mbi tavolinëtë shkurtër përball divanit.
 1. Në banjë
  Me ndonjë detaj shabby chuc dyshemeja e banjës me pllaka të bardha të zeza, një vazo lule bore ngjyrë pastel do t’ju bën të mendoni se jeni diku tjetër
 2. Mbi oxhak
  Korniza e oxhakut tuaj përveç se mirëpret pasqyrën me pamjen vintage është vendi ideal për të vendosur disa vazo me lule bore në përmasa dhe ngjyra të ndryshme
 3. Në qëndër të tavolinës
  Zgjidhni një vazo të thjeshtë dhë një buqetë me lule bore në sfumaturat e bojqiellit dhe të rozës dhe tavolina juaj do të duke romantike.
 4. Në kuzhinë
  Tonalitetet e lule borës kombinohen shumë bukur me një kuzhinë me stil provincial në ngjyrat pastel. Vendosni mbi banak vazo qeramike për t’i dhënë më shumë pamje vendit

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera