Ja kur do të dalë në treg Nokia 5.1 Plus

Nokia 5.1 Plus, modeli më i ri do të prezantohet më 11 korrik në Kinë, ku modeli me 32GB hapësirë ​​ruajtje të ketë një çmim prej rreth 120 dollarë.

Nokia më i ri do të ketë një prerje në ekranin prej 5.86 inç me rezolucion 720p 1520 x, çipset Snapdragon 600 ose Helio P60, me 3GB, 4GB dhe 6GB RAM, si dhe 32GB ose 64GB hapësirë të ruajtjes.

Pajisja do të ketë dy kamera në anën e pasme 13MP + 5MP, ndërsa kamera e përparme ka një sensor 8MP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet