Të famshmit që nuk plaken kurrë! (FOTO)
1 Nga 8 Foto

Ju Rekomandojmë

Shkruaj një koment

  • ndoshta dhe kan ber foto bashk, kush e di, por smund ti thush tjetrit ”me sill bjografin nga prokuroria, pastaj hajde te besh foto me mua” . Njerzit nuk e kan te shkru te gjith ne ball se kush jane. Ne kohen kur ndodhi shperthimi ne Gerdec(ku punonte edhe baxhanaku jot), e nxoren edhe ate fotografi qe punonte ne Gerdec, por ti the se nuk e njifje. E kam fjalen kur nuk njeh edhe baxhanakun, nga te njofesh boten????????!!!!!!!!!!!, -gjera qe ndodhin jan.