Itali, 19-vjeçari shqiptar kapet me drogë

Në qytetin e Asqui të Italisë, një shqiptar 19 vjeç u kap me drogë.

Të riut i është gjetur lënda narkotike në banesë. Atij iu gjendën drogëra të forta si kokaina dhe heroina. Duke marrë parasysh moshën e të riut, gjykata dha masën e sigurimit personal: “arrest shtëpie”. Identiteti i shqiptarit nuk bëhet me dije.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Tradhtia e patriotizmit

Nga Koço Kokëdhima Në të njëjtën ditë që Rama përmbysi shqiponjën “korb” në hyrje të Tiranës, Macron në Paris fliste…

Abissnet