×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Ish-pornostarja pendohet për punën e shkuar: Ato video do më përndjekin deri kur të vdes

Ish-pornostarja e njohur, Mia Khalifa, përfshihej në listën e videove më të shikuara në filmat për të rritur, por tashmë ajo dëshiron që të shkuarën ta hedh pas krahëve. Së fundmi në disa komente të shkëmbyera me ndjekësit e saj në rrjete sociale ajo reflektoi mbi kohët e kaluara si pornostare.

Khalifa, që hoqi dorë nga industria e pornografisë disa vite më parë, u shpreh e penduar për punën që ka bërë dhe ju bëri thirrje ndjekësve që të mos kopjojnë veprimet e saj. E gjitha nisi nga një video që një përdoruese “Tik Toku” publikoi shoqëruar me fjalët: “Kur kupton që PornHub të paguan 20 mijë dollarë për t’u shfaqur me fytyrën tënde në një video”. Mia komentoi në postim duke e dekurajuar personin në fjalë për t’u përfshirë në këtë industri.

Vajzë të lutem mos e bëj, nuk ja vlen”, komentoi Khalifa. Më pas në një tjetër postim ajo shtoi: “Ato 11 video mua do të më përndjekin deri ditën që do vdes dhe nuk dua që një vajzë tjetër të bëj të njëjtën gjë, sepse askush nuk duhet ta bëj”.

Gjithashtu ajo është shprehur se do të donte shumë që më mirë të kishte hequr videot e saj se sa të përfitonte shuma të tjera parash prej tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Iamzhe të papublikuara/ Fotografitë kapin pasionin dhe shqetësimin e të rinjve të Gjermanisë Lindore

Iamzhe të papublikuara/ Fotografitë kapin pasionin dhe shqetësimin e të rinjve të Gjermanisë Lindore

Publikuar më 12.07.2020
Fotografia nga Republika Demokratike Gjermane, apo Gjermania...

Fotografia nga Republika Demokratike Gjermane, apo Gjermania Lindore, ka marrë ekspozim të kufizuar në botën e artit – jo vetëm për shkak të kufizimeve të rrepta të vendosura nga ish-shteti autoritar. Një koleksion i ri imazhesh, i shfaqur për herë të parë në festivalin e fotografisë Rencontres d’Arles 2019 në jug të Francës nga kuratori […]

Lexo më shumë

Këngëtarja e prekur me COVID fotografohet në rrugë! Kryeinfermierja e Pulmologjisë: Të burgoset, theu karantinën. Më pas ajo kërkon falje

Këngëtarja e prekur me COVID fotografohet në rrugë! Kryeinfermierja e Pulmologjisë: Të burgoset, theu karantinën. Më pas ajo kërkon falje

Publikuar më 12.07.2020
Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Eliza Hoxha, njëherazi d...

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Eliza Hoxha, njëherazi dhe një këngëtare shumë e njohur është fotografuar në rrugë, teksa është e prekur me koronavirus. Ka qenë të shumta reagimet në rrjetet sociale të cilat kanë nxitur më pas edhe një kundërpërgjigje nga ana e asaj. “Ndërsa unë pres para hyrjes së banesës sime vëllaun tim […]

Lexo më shumë

Paralajmërimi i frikshëm: 12.000 njerëz në ditë do të vdesin nga kjo krizë e re që do prekë botën si pasojë e virusit

Paralajmërimi i frikshëm: 12.000 njerëz në ditë do të vdesin nga kjo krizë e re që do prekë botën si pasojë e virusit

Publikuar më 12.07.2020
Komunitetet e varfra në të gjithë botën po dërgojnë një mesa...

Komunitetet e varfra në të gjithë botën po dërgojnë një mesazh të qartë, urgjent dhe të përsëritur: “Uria mund të na vrasë para koronavirusit”. Kombinuar me konfliktet në vazhdim, pabarazinë në rritje dhe një krizë klimatike përshkallëzuese. Pandemia ka tronditur një sistem ushqimi tashmë të thyer në themelet e tij, duke lënë miliona në prag […]

Lexo më shumë

Si kurrë më parë/ Ish-deputeti kaubojs nuk njihet më, bën ndryshimin drastik

Si kurrë më parë/ Ish-deputeti kaubojs nuk njihet më, bën ndryshimin drastik

Publikuar më 12.07.2020
Ish-deputeti kaubojs Eduart Ndocaj ka bërë një ndryshim dras...

Ish-deputeti kaubojs Eduart Ndocaj ka bërë një ndryshim drastik në pamje. Në fotot e fundit të publikuara, Ndocaj shfaqet me më pak kile, elegant dhe shumë super formë. Nuk dihet nëse Ndocaj ka përdorur ndonjë medikament për rënien drastike nga pesha apo i është përmbajtur strikt ndonjë diete të veçantë.  

Lexo më shumë

Pasuria e Jeff Bezos thyen rekordet e historisë

Pasuria e Jeff Bezos thyen rekordet e historisë

Publikuar më 10.07.2020
Njeriu më i pasur në botë sapo është bërë më i pasur sesa ka...

Njeriu më i pasur në botë sapo është bërë më i pasur sesa ka qenë ndonjë tjetër në histori, vetëm një vit pasi dorëzoi një pjesë të pasurisë së tij në divorcin më të shtrenjtë në histori. Jeff Bezos, themeluesi dhe shefi ekzekutiv i Amazon, zotëron një vlerë neto që u rrit në 171.6 miliardë […]

Lexo më shumë

Vendimi zyrtar/ Kisha e Shën-Sofisë tashmë do të kthehet në xhami, së shpejti fillojnë lutjet

Vendimi zyrtar/ Kisha e Shën-Sofisë tashmë do të kthehet në xhami, së shpejti fillojnë lutjet

Publikuar më 10.07.2020
Gjykata vendosi që të kthejë në xhami ndërtesën e “Aya Sofia...

Gjykata vendosi që të kthejë në xhami ndërtesën e “Aya Sofias” në Stamboll pas më shumë se 80 vitesh që ajo mbahej hapur si muze. Dhoma e 10-të e Këshillit të Shtetit në Turqi anuloi vendimin e Këshillit të Ministrave të datës 24 nëntor 1934 për shndërrimin e Kishës së Shën-Sofias nga një xhami në […]

Lexo më shumë

Majmuni vë maskë për t’u mbrojtur nga Covid-19

Majmuni vë maskë për t’u mbrojtur nga Covid-19

Publikuar më 10.07.2020
Një majmun u kap në video duke u mbuluar me maskë, pasi vuri...

Një majmun u kap në video duke u mbuluar me maskë, pasi vuri re njerëzit duke e bërë këtë gjatë shpërthimit të koronavirusit. Një video tregon një majmun që mbulon fytyrën me një shall pasi që vëzhgojë njerëzit që bëjnë të njëjtën gjë për të mbrojtur kundër infeksionit të koronavirusit në Indi, transmeton lajmi.net. Me […]

Lexo më shumë

Debati brenda Top Channel/ Jonida Shehu i kthehet gazetarit: Duhet autokontroll profesional

Debati brenda Top Channel/ Jonida Shehu i kthehet gazetarit: Duhet autokontroll profesional

Publikuar më 10.07.2020
Mbrëmjen e djeshme, në emisionin “Open”, të gazetares Eni Va...

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin “Open”, të gazetares Eni Vasili, u publikuan të tjera detaje nga ngjarja e Kombinatit. Gazetari që ka ndjekur hap, pas hapi ngjarjen solli detaje të reja, nga vetëflijimi i familjes Josifi. Ai u ndal edhe te ditari personal i vajzave në vitin 2009, ku ato përshkruanin përditshmërinë e tyre, me […]

Lexo më shumë