“Instagram” shfaq probleme anekënd botës

Rrjeti social “Instagram” raportohet se ka ndalur së funksionuari për disa prej përdoruesve anekënd botës.

Raportohet se postimet e fundit të historive dhe fotove nuk janë hapur normalisht. Ndërkohë që përdoruesve u shfaqen përditësime të reja ato nuk rifreskohen. Problemi mbetet ende i paqartë.

Shumë përdorues kanë raportuar në “Twitter” problemet me “Instagramin”. Sajti “Down Detector” bën me dije se problemet janë shfaqur kudo në botë, por nuk i kanë prekur të gjithë përdoruesit.

Kujtojmë që rrjeti social i shpërndarjes së fotove dhe videove është një ndër më të përdorurit vitet e fundit, jo vetëm në nivel individual por edhe për biznes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet