Ingrit Gjoni rikthehet, më provokuese se kurrë (FOTO)

Këngëtarja bukuroshe dhe mjaft e talentuar, Ingrit Gjoni, ka thuajse 1 vit që nuk ka sjellë projekt të ri muzikor.

Mesa duket ajo tani është rikthyer fuqishëm, madje edhe më provokuese se kurrë.

Këngëtarja na e bën të ditur vet duke publikuar një foto, e cila duket se është pjesë e një videoklipi.

Përbri fotos ajo ka shkruar: Cooming soon…

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet