Incident i pakëndshëm, dhëndri rrëzon nusen në ditën e dasmës (Video)

Një çift ka përjetuar momentin më të sikletshëm në jetën e tyre. Siç shihet edhe në videon e publikuar nga Daily Mail, çifti i sapomartuar po prinin tortën për t’i thënë më pas njëri-tjetrit.

Të dy duken mjaft të emocionuar, në momentin që marrin copat e tortës në duar për t’ia dhënë njëri-tjetri, dhëndri duket se ushtron më shumë forcë seç duhet, duke hedhur për tokë nusen.

Të gjithë fillojnë të qeshin dhe kamerat vijojnë të filmojnë situatën e sikletshme. Incidenti ka ndodhur gjatë një dasme në Nju Jork, ku siç shihni nusja është nervozuar pak, edhe pse po qesh bashkë me të ftuarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet