×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

‘I uroj çdo femre një burrë si ai’, deputetja marroset pas të dashurit: Për të gjithë urrejtësit kini kujdes, po urreni një dhuratë nga Zoti

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo bashkë me të dashurin e saj, Keith Groeneveld, kanë zgjedhur bregdetin shqiptar, për të kaluar së bashku disa ditë joproduktive larg aktiviteteve të përditshme.

Mbrëmjen e së martës, aktorja dhe deputetja Matoshi ndau me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi nga pushimet, ku dukej mjaft tërheqëse dhe e lumtur në krahët e të dashurit të saj.

E veshur me një kostum veror të bardhë dhe me flokët e lëshuara lirshëm, 41-vjeçarja dukej më në formë se asnjëherë tjetër.

Në mbishkrimin e imazheve të publikuara në Instagram, Adriana vendosi t’i bëjë një dedikim të përzemërt të dashurit të saj afrikano-belg, duke e falënderuar për trajtimin special që i bën asaj si gruan e ëndrrave të tij.

“Çdo herë duke u habitur nga ky njeri i pashëm. I uroj çdo femre në këtë botë një burrë që trajton një grua si ai. Me të vërtetë një bekim nga Zoti! PS: Për të gjithë urrejtësit kini kujdes, po urreni një dhuratë nga Zoti”, kanë qenë fjalët e aktores dhe deputetes së njohur në mbishkrimin e fotografive. Adriana dhe Keith kanë më shumë se një vit që janë bashkë dhe njohja mes tyre erdhi pasi Keith u shpërngul në Kosovë për një kohë, ku u angazhua si futbollist në një nga ekipet vendore të futbollit. /Telegrafi/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

FOTO/ Pamje që na kishin munguar, tifozët “djegin” stadiumin sapo starton derbi

FOTO/ Pamje që na kishin munguar, tifozët “djegin” stadiumin sapo starton derbi

Publikuar më 25.10.2021
Tifozët e Tiranës dhe Partizanit kanë pritur që të startojë ...

Tifozët e Tiranës dhe Partizanit kanë pritur që të startojë sfida, për të treguar se sa i kishte munguar ky derbi qytetit. Menjëherë flakadanë kanë pushtuar fushën e blertë duke prodhur një atmosferë elektrizuese në stadium. Retë e tymit kanë mbuluar fushën dukë bërë që ndeshja të ndërpritet për disa minuta, por më pas nisi […]

Lexo më shumë

Provokimet e ndyra dhe pa namuz të Mustafa Nanos në emër të Europës

Provokimet e ndyra dhe pa namuz të Mustafa Nanos në emër të Europës

Publikuar më 25.10.2021
 Arben Rrozhani One Man Show e Mustafa Nanos ka titull rilin...

 Arben Rrozhani One Man Show e Mustafa Nanos ka titull rilindas: “Dielli lind andej nga perëndon”. Mustafai nuk e ka për herë të parë skenën e teatrit. Pak vite më parë u ngjit te Teatri Eksperimental, prej majit 2020 skenë e krimit qeveritar, dhe tani po në të njëjtin teatër, të transferuar te AirTurbina. Ka […]

Lexo më shumë

U solidarizua me Kosovën, por anuloi bojkotimin pas presioneve, ekipi shqiptar pritet me fishkëllima dhe shishe në garën e boksit në Beograd

U solidarizua me Kosovën, por anuloi bojkotimin pas presioneve, ekipi shqiptar pritet me fishkëllima dhe shishe në garën e boksit në Beograd

Publikuar më 25.10.2021
Kampionati Botëror i Boksit u hap zyrtarisht të dielën, më 2...

Kampionati Botëror i Boksit u hap zyrtarisht të dielën, më 24 tetor, në Beograd. Kosova përfundimisht nuk merr pjesë në këtë organizim, për shkak moslejimit të autoriteteve serbe që sportistët të hyjnë në teritorin e Serbisë me simbole shtetërore. Megjithatë, edhe pse Federata e Boksit të Shqipërisë, ka paralajmëruar se do të tërhiqet nga gara për […]

Lexo më shumë

Miratohet eurobondi deri 700 milionë euro, sharje dhe replika mes deputetëve Dashamir Shehi dhe Eduard Shalsi

Miratohet eurobondi deri 700 milionë euro, sharje dhe replika mes deputetëve Dashamir Shehi dhe Eduard Shalsi

Publikuar më 25.10.2021
Në komisionin e ekonomisë u diskutua eurobondi që mori mirat...

Në komisionin e ekonomisë u diskutua eurobondi që mori miratimin me votat e dy palëve me vetëm një abstenim. Eurobondi që pritet të emetohet në vitin e ardhshëm do të përdoret për të mbuluar nevojat e qeverisë, si për financimin e borxhit të kaluar ashtu edhe për nevojat që ka shkaktuar pandemia.Ministrja e Ekonomisë, Delina […]

Lexo më shumë

Miratohet me votat e PS-së kredia 70 milionë euro nga BERZH, Ardian Çela: Deri më datë 1 janar tarifa nuk do të preket, nuk do të ketë rritje çmimesh për 1 milion abonentë

Miratohet me votat e PS-së kredia 70 milionë euro nga BERZH, Ardian Çela: Deri më datë 1 janar tarifa nuk do të preket, nuk do të ketë rritje çmimesh për 1 milion abonentë

Publikuar më 25.10.2021
Kuvendi ka miratuar vetëm me votat e anëtarëve të mazhorancë...

Kuvendi ka miratuar vetëm me votat e anëtarëve të mazhorancës projektligjin që OSHEE të marrë 70 milionë euro kredi nga BERZH. Opozita abstenoi në votim, ndërsa vetëm deputeti Tritan Shehu, votoi kundër. Gjatë prezantimit të projektligjit për marrjen e 70 mln euro kredi nga administratori i OSHEE, Ardian Çela tha se deri më 1 janar […]

Lexo më shumë

“Ato nuk ishin zhdukje të detyruara”, prokurori Stojani: Nuk shoh arsye për të hetuar rastet e mijëra shqiptarëve të zhdukur nën regjimin komunist

“Ato nuk ishin zhdukje të detyruara”, prokurori Stojani: Nuk shoh arsye për të hetuar rastet e mijëra shqiptarëve të zhdukur nën regjimin komunist

Publikuar më 25.10.2021
Prokuroria e Shqipërisë nuk do të ketë një rol në hetimin e ...

Prokuroria e Shqipërisë nuk do të ketë një rol në hetimin e krimeve të komunizmit. Kjo edhe pas kritikave të Progres Raportit të Komisionit Evropian të publikuar javën e kaluar, ku shkruhej se, “Zyrat e Prokurorive kanë dështuar të kryejnë ndonjë hetim ex officio mbi personat e zhdukur gjatë kohës së komunizmit”. Por prokurori, Sokol Stojani, në […]

Lexo më shumë

Jo çdo korçar e fiton, 30-vjeçari aplikon për herë të 7-të për “Green Card” amerikane: Shpresa vdes e fundit

Jo çdo korçar e fiton, 30-vjeçari aplikon për herë të 7-të për “Green Card” amerikane: Shpresa vdes e fundit

Publikuar më 25.10.2021
Qarkullojnë shumë besëtytni mbi Lotarinë Amerikane e njohur ...

Qarkullojnë shumë besëtytni mbi Lotarinë Amerikane e njohur si Green Card, njëra prej tyre, që ka marrë jehonë edhe në rrjetet sociale, është se aplikantët nga juglindja janë më të privilegjuarit. Por, rasti i Xhentil Avdylit tregon të kundërtën. Ai nuk ka qenë aq me fat. Vitet e fundit ka aplikuar rregullisht, por nuk ka fituar. “Unë […]

Lexo më shumë

Sulmuesi shqiptar humb ndjenjat në fushë, dërgohet me urgjencë në spital

Sulmuesi shqiptar humb ndjenjat në fushë, dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar më 24.10.2021
Sulmuesi i Kosovës, Astrit Selmani ka pësuar një dëmtim të r...

Sulmuesi i Kosovës, Astrit Selmani ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen e ekipit të tij Hammarby kundër Ostensunds ditën e sotme. Sulmuesi i cili luante titullar mori një goditje të fortë me bërryl nga kundërshtati në minutën e 40 te ndeshjes dhe u desh ndërhyrja e shpejtë e mjekëve që 24 vjeçarit t’i […]

Lexo më shumë