×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Humb kontrollin e automjetit, aksidentohet drejtuesja e “Volkswagen”

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në shëtitoren Lungomare, në Vlorë.

Makina me targë “AA068VX” kishte drejtuese një femër, e cila ka humbur kontrollin e mjetit e më pas është përplasur me bordurën e shëtitores.

Makina ka pësuar dëme në pjesën anësore dhe të përparme, ndërsa drejtuesja është dërguar  në spital, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Mira Rakacolli shkeli rregullat me të dyja këmbët, Silva Bino: Të gjobitet, policia të marrë masa

Mira Rakacolli shkeli rregullat me të dyja këmbët, Silva Bino: Të gjobitet, policia të marrë masa

Publikuar më 27.01.2021
Anëtarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve Silva Bino, thotë ...

Anëtarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve Silva Bino, thotë se Mira Rakacolli duhet të gjobitet për shkelje të rregullave për parandalimin e përhapjes së pandemisë të përcaktuar në aktin normativ të hartuar nga vetë ajo. Në një intervistë për gazetarin Endri Xhafo në ABC, Bino tha se grumbullimi është i gabuar dhe në këtë rast […]

Lexo më shumë

Shpërtheu bombula e gazit në shkollë? Bashkia e Shkodrës jep sqarimin: U prish furnella e ngrohjes

Shpërtheu bombula e gazit në shkollë? Bashkia e Shkodrës jep sqarimin: U prish furnella e ngrohjes

Publikuar më 27.01.2021
Pas publikimit të lajmit të sotëm për shpërthimin e bombulës...

Pas publikimit të lajmit të sotëm për shpërthimin e bombulës së gazit në shkollën 9-vjeçare ‘Ndre mjeda’, ka ardhur dhe reagimi i Bashkisë Shkodër. Në njoftimin që ka bërë në rrjetet sociale, Bashkia ka thënë se nuk ka patur një shpërthim por vetëm prishje të çelësit  të furnellës, për shkak të përdorimit jo të duhur […]

Lexo më shumë

Biznesi Rama-Basha me derrat dhe plehrat e Kamzës

Biznesi Rama-Basha me derrat dhe plehrat e Kamzës

Publikuar më 27.01.2021
Arben Rrozhani Rakip Suli, kryebashkiaku socialist i Kamzës,...

Arben Rrozhani Rakip Suli, kryebashkiaku socialist i Kamzës, i dalë prej votimeve pa rivalë të 30 qershorit 2019, deklaroi se ka paditur në SPAK për shpërdorim detyre paraardhësin e tij, Xhelal Mziun e PD-së. Padia është e drejtë dhe duhet të ishte bërë që kur Suli mori detyrën, gati një vit e gjysëm më parë, […]

Lexo më shumë

Shtatë humbje jete gjatë 24 orëve/ Ministria e Shëndetësisë tregon numrin e të infektuarve në vend

Shtatë humbje jete gjatë 24 orëve/ Ministria e Shëndetësisë tregon numrin e të infektuarve në vend

Publikuar më 27.01.2021
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel q...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat antiCOVID duke vendosur maskën mbrojtëse në çdo ambient jashtë shtëpisë; duke shmangur grumbullimet dhe duke ruajtur distancimin fizik; duke u kujdesur për higjenën vetjake, në mënyrë që të parandalohet përhapja e COVID-19. Ju njohim […]

Lexo më shumë

Shpërthen bombola e gazit në shkollën “Ndre Mjeda” në Shkodër

Shpërthen bombola e gazit në shkollën “Ndre Mjeda” në Shkodër

Publikuar më 27.01.2021
Një bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në një shkollë 9...

Një bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në një shkollë 9-vjeçare “Ndre Mjeda” në Shkodër. Mësohet se nga shpërthimi i bombolës së gazit nuk ka pasur persona të lënduar, por ajo ka vënë në rrezik jetën e nxënësve dhe mësuesve të shkollës “Ndre Mjeda”. Si duket bombola përdorej për ngrohje nga stafi apo nxënësit […]

Lexo më shumë

“Tokën e kemi mbjellë vetë, Xhelali të heqë dorë”/ Rakip Suli çon në SPAK Xhelal Mziun për ndërtimin e thertores

“Tokën e kemi mbjellë vetë, Xhelali të heqë dorë”/ Rakip Suli çon në SPAK Xhelal Mziun për ndërtimin e thertores

Publikuar më 27.01.2021
Rakip Suli, kryebashkiak i Kamzës, ka paditur në SPAK për &#...

Rakip Suli, kryebashkiak i Kamzës, ka paditur në SPAK për “shpërdorim detyre” paraardhësin Xhelal Mziu, për një leje të pretenduar që ky i fundit e ka dhënë gjatë kohës që ishte në detyrë, për ndërtimin e një thertoreje në Laknas. Për shkak të bojkotit të zgjedhjeve nga ana e PD-së, Xhelal Mziu nuk kandidoi në […]

Lexo më shumë

“Kur merr të dyja dozat je i mbrojtur”, drejtoresha e ISHP flet për infektimin e Piperos pas vaksinimit: Antitrupat krijohen pas 12 ditësh

“Kur merr të dyja dozat je i mbrojtur”, drejtoresha e ISHP flet për infektimin e Piperos pas vaksinimit: Antitrupat krijohen pas 12 ditësh

Publikuar më 27.01.2021
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, f...

Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, foli në një lidhje me “Skype” për “News24” mbi infektimit me koronavirus të mjekut infeksionist, Pëllumb Piperi, pasi ka marrë dozën e parë të vaksinës anti-Covid. Fico u shpreh se njeriu është i mbrojtur nga koronavirusi, kur i ka marrë të dyja dozat e vaksinës anti-Covid. Sipas […]

Lexo më shumë

E infektuar me Covid, 28-vjeçarja lindi foshnjën dhe dërgohet sërish te “Shefqet Ndroqi”

E infektuar me Covid, 28-vjeçarja lindi foshnjën dhe dërgohet sërish te “Shefqet Ndroqi”

Publikuar më 27.01.2021
Një 28 vjeçare e infektuar me Covid 19, në muajin e fundit t...

Një 28 vjeçare e infektuar me Covid 19, në muajin e fundit të shtatzënisë ka sjellë në jetë foshnjën e saj dhe për shkak të komplikacioneve nga Covid u dërgua sërish tek spitali Covid 2. Pasi lind në maternitetin  “Kocco Glozheni”, e reja është rikthyer në spitalin “Shefqet Ndroqi”, për kurim të mëtejshëm ndërsa foshnja […]

Lexo më shumë