Seldi dhe Mimoza i befasojnë të gjithë. Ja pse (VIDEO)

Seldi dhe Mimoza Shkodra çifti më i ri zyrtar i showbizit shqiptar pak ditë pas shpalljes së fejesës i kanë bërë një “dhuratë dashurisë së tyre” duke publikuar ditën e djeshme një bashkëpunim muzikor.

Kënga mban titullin “Dashni” dhe është një dedikim për njëri-tjetrin.

Duket se çifti është vërtet i dashuruar dhe kjo gjë duket haptazi.

Të tjera

Abissnet