Diellza Kolgeci feston ditëlindjen

Ish-miss-i kosovar, Diellza Kolgeci, sot feston ditëlindjen e saj.

Ajo ka mbushur 39 vjeçe edhe vitet nuk i duken fare duke parë fizikun e saj.

Diellza është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ajo është mjaft e talentuar dhe e suksesshme si në profesion ashtu edhe në fusha të tjera, si aktrimi.

 

Të tjera

Emri i kompromisit

Nga Veton Surroi Në fillim të pluralizmit në ish-Jugosllavi, në Prishtinë mblidheshin partitë politike shqiptare gjithandej Jugosllavisë. Sa herë që…

Abissnet