“Dilara”, e dashuruar marrëzisht pas bashkëshortit shqiptar. E puth plot pasion (FOTO)

Aktorja bukuroshe dhe mjaft e talentuar turke, Ebru Ozkan, i dha fund beqarisë me aktorin shqiptar nga Shkupi, Ertan Saban.

Duket se çifti ka një raport të shkëlqyer.

Aktorja e mirënjohur turke duket mjaft e dashuruar, nga fotot, të cilat i ndan me fansat në rrjetet sociale.

Ebru ka shpërndarë së fundmi një fotografi, ku mund të shihni sesi ajo e puth Ertanin plot pasion e dashuri.

 

Të tjera

Abissnet