HTC tregon datën e prezantimit të telefonit të ri (FOTO)

Kompania e famshme tajvaneze, HTC njoftoi sot me një postim në Twitter datën e hedhjes në treg të telefonit të ri.

Në 2 nëntor do të prezantohet modeli i ri i HTC-së që pritet të vije me skaner të shenjave të gishtërinjve dhe një kamer e shoqëruar nga një dritë e dyfishtë LED.

HTC U11 Plus do të quhet modeli i ri që do të jetë me Adroid One.

Të tjera

Abissnet