Horror në Pragë, makina përplaset me autobusin, 3 të vdekur

Tre persona kanë vdekur, pasi një makinë u përplas me një autobus në Pragë të Çekisë. Mediet ndërkombëtare kanë shkruar se 30 persona janë plagosur. Gjithçka ndodhi pasdite rreth orës 16.00.

Incidenti ndodhi pranë Horomerice, vend i cila është rreth 13 kilometra larg Pragës. Autobusi besohet se ka dalë jashtë rrugës dhe u përplas jashtë rrugës.

/D.Xh/ 

 

 

 

 

Fotot e kryetarëve!

Koço Kokëdhima Është bërë “normale” tashmë që kryetarët e partive të vjetra shqiptare paguajnë qindra-mijëra dollarë për një foto me…

Abissnet