20.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Konfigurimi i yjeve do të jetë shumë i favorshëm gjatë kësaj dite për jetën tuaj në çift. Beqarët do hapin një faqe të re. Nuk do jeni më vetëm dhe do përjetoni kënaqësi të...
19.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Disa persona do mundohen t'ua prishin harmoninë në çift gjatë kësaj dite, por dashuria që ju keni për njeri-tjetrin do i bëjë ballë çdo gjëje. Demi 21/4 - 21/5 Do keni nevojë...
18.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Edhe pse dita e sotme është mëse e zakonshme, për ju të dashuruarit do të shndërrohet në një ditë feste. Lajmi që do të merrni do t’ju gëzojë. Me shpenzimet tregohuni ...
17.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Do kërkoni perfeksionin sot ju të dashuruarit dhe kur kjo që të mos ju plotësohet do mërziteni pa masë. Beqarët do të kenë takime, por jo lidhje. Buxhetin do e mbani nën ko...
16.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Është e rëndësishme të kujdeseni për nevojat tuaja, por pa lënë pas dore edhe partnerin. Beqarët do gjejnë mënyra nga më të ndryshme për të joshur personat që do pëlq...
15.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot angazhimet e punës nuk janë në koherencë me angazhimet dashurore. Beqarët nuk do e kenë mendjen te dashuria. Financat do përballen me vështirësi. Demi 21/4 - 2...
14.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Gjatë ditës së sotme do t’ju duhet të gjeni ekuilibrin e artë midis arsyes dhe ndjenjës. Beqarët bëjnë mirë që t’i shfrytëzojnë takimet. Financat do jenë të ekuilib...
13.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Kontradiktat tuaja nuk do të gëlltiten më nga partneri. Në punë parashikohen debate me kolegët, ndaj bëni kujdes në mënyrën si argumentoni. Demi 21/4 - 21/5 Ul...
12.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Ka gjëra të rëndësishme për t’u bërë që marrëdhënia juaj në çift të ecë ashtu siç duhet. Beqarët sot do jenë sharmantë në maksimum. Financat do jenë të mira. ...
11.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Nëse jeni të irrituar nga sjellja e partnerit/es, sot nuk është dita e duhur për t’ja u vënë në dukje. Situata të tilla do të përsëriten. Beqarët do realizojnë takime interes...
10.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot jeni shumë të ndikueshëm nga ana emocionale ju të dashuruarit. Beqarët do tregohen mjaft joshës në takimet që do realizojnë dhe do bëjnë për vete shumë persona.
09.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Keni zgjedhur një rrugë të mesme sot për të arritur objektivat tuaj ju të dashuruarit. Beqarët nëse nuk duan të pësojnë zhgënjime në dashuri, duhet të bëjnë edhe pak durim pë...
08.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Nëse diçka nuk shkon është mirë të informoni partnerin/ en tuaj. Beqarët do kenë shumë takime. Në planin financiar do jeni me fat. Demi 21/4 - 21/5 Edhe pse me ndroje i keni ...
07.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot parashikohen debate me partnerin/en. Beqarët do kenë një takim të papritur i cili do i bëjë të mendojnë më shumë për dashurinë dhe të ardhmen. Demi 21/4 - 21/5 I gjith...
06.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Jeta juaj në çift do të jetë disi e trazuar gjatë kësaj të enjte si pasojë e kundërshtimit të disa yjeve me ju. Problemet me partnerin do të jenë të njëpasnjëshme dhe për kët...
05.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Veproni me kujdes ndaj detyrave tuaja në marrëdhënien në çift. Beqarët do kenë mundësi për një njohje të re. Në planin financiar do keni luhatje, por duhet të tregohini të kujd...
04.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot duhet të organizoheni me partnerin/en, sepse koha që keni në dispozicion nuk është e mjaftueshme për të mbyllur çdo aktivitet të menduar. Në planin financiar nuk do keni...
03.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Keni zgjedhur rrugën më të vështirë për ti bërë ballë sulmeve të partnerit/es. Beqarët do jenë të pavendosur dhe nuk do përfitojnë nga mundësitë që do iu jepen për ...
02.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot jeni të qetë me gjithë vrullin e madh që ka dita. Keni mundur të vini përpara punët e papritura që ju kanë dalë dhe tashmë shijoni momentin në prani të partnerit/es. Demi...
01.02.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Duhet të jeni sa më konstruktivë në raportet e reja që keni ndërmarrë së fundmi në çift. Si nga ana afektive dhe ajo profesionale çdo gjë është në rrugë të mirë. Financat d...
31.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot dita nis e qetë dhe në punë keni një bashkëpunim shumë të mirë me kolegët tuaj. Beqarët më mirë të tregohen realistë dhe të jenë me këmbë në tokë. Financat do v...
30.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Gjatë kësaj dite do të takoni një person me të cilin keni kohë që jeni shkëputur. Në fushën e ndjenjave intensiteti në çift do jetë në nivel maksimal. Shijoni momentin. ...
29.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Nuk duhet ta nisni ditën me mendime të këqija lidhur me partnerin. Dështimi i përkohshëm i një plani nuk duhet t’ju dekurajojë aspak. Demi 21/4 - 21/5 Yjet kanë një porosi ...
28.01.2017
Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë e 28 janar 2017 Dashi - Do të flisni shumë me atë që keni në krah sot, por do ta kuptoni se nuk keni të njëjtat mendime mbi tema të caktuara. Nëse jeni beqarë...
28.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Duhet të filloni të merrni vendime, që duhet të pranohen edhe nga partneri/ja. Beqarët do marrin ftesa të shumta për takime. Financat do jenë të qëndrueshme, nuk do keni pro...
27.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Keni lajme të bukura që doni ti ndani me të gjithë ju të dashuruarit. Beqarët do mund të takojnë një person sot me të cilin do ndjehen mirë. Financat do arrini t’i keni nën kon...
26.01.2017
Takimi i parë është gjithmonë dhe më i vështiri. Përfshihemi nga emocionet dhe nuk e lëmë vetën të lirë. Nga ana tjetër mendojmë se është më mirë të ruash anonimatin deri në një farë pike q...
26.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Një ditë e bukur për ata që janë në një marrëdhënie në çift. Beqarët do kenë njohje me persona vërtet interesantë. Në planin financiar duhet të shmangni me çdo kushte shpenz...
25.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit karshi partnerit/es, që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë takime intere...
24.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot është një ditë e mirë për të dalë për një darkë ose për të bërë plane për udhëtime me njeriun e zemrës. Beqarët do kenë takime interesante sot. Financat do të jenë ...
23.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Gjithçka që nuk ka ecur sipas planeve tuaja në marrëdhënien në çift, sot mund të rivlerësohet nëse paraqitet një situatë e re. Në planin financiar bëni kujdes me shpenzimet. ...
22.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Ditë mjaft harmonike dhe e mbushur me emocione për ata që janë në një lidhje. Beqarët do të tregohen të arsyeshëm dhe nuk do të nxitohen për të hedhur hapa me rëndësi. Në plan...
21.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Jeni të dyzuar sot nëse do t’i merrni gjërat siç vijnë apo do të programoni ditën për të mos patur surpriza nga partneri/ja. Beqarët do jenë të vendosur për të ndryshuar statu...
20.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Nëse nuk doni t’ju kritikojnë sot, duhet patjetër të sqaroni një situatë të ndërlikuar që ju ka prekur ju dhe partnerin/en tuaj. Beqarëve do t’ju nisë t’u rrahë zemr...
19.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Fokusohuni tek marrëdhënia në çift sot, sepse çdo gjë tjetër do të shkojë qetë gjatë ditës. Beqarët do kenë mundësi të mira për të ndryshuar statusin, por nuk do ndi...
18.01.2017
Viti i ri erdhi. A e keni menduar si do të jetë jeta juaj sentimentale në 2017-n? Hidhini një sy shenjës tuaj për të kuptuar çdo të ndodhë me ju dhe lidhjet tuaja. Dashi Lajmi i mirë për ju ësh...
18.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Konfuzioni i brendshëm midis ndjenjës dhe arsyes sot nuk do t’ju lërë të qetë ju të dashuruarve. Beqarët do realizojnë takime të veçanta, por nuk do jenë të vendosur. ...
17.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Nëse diçka nuk shkon, është mirë të informoni partnerin/en tuaj, përderisa këtë rrugëtim e keni nisur bashkë që në fillim. Beqarët do realizojnë takime interesante. Demi...
16.01.2017
Të gjithë jemi dëshmitarë se ndërsa jemi duke lexuar horoskopin, tonin, apo të partnerit tonë, po aq sa na ka qëlluar që përshkrimet të përputhen, po ne aq raste ato kanë qenë vite drite larg të v...
16.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Nisja e javës për ju, do të jetë pak e ngadaltë dhe ndoshta nuk do arrini të çoni deri në fund, gjithë ato që keni menduar. Çdo mundësi që do u jepet do jetë shumë e fr...
15.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot do të gëzoni mbështetjen e partnerit, por në punë do të gjendeni të vetmuar dhe do t’ju duhet të merrni fare vetëm disa vendime të rëndësishme. Demi 21/4 - 21/5 Sot ...
14.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot ju është besuar një detyrë e rëndësishme që duhet ta përmbyllni me sukses. Partneri/ja ka besim të palëkundur tek ju. Beqarët i tremben faktin se mund të humbasin liri...
13.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Dita juaj do të jetë disi e komplikuar. Përsa i përket situatës sentimentale, partneri/ja juaj mund të kundërshtojë faktin që jeni shumë pak kohë në shtëpi dhe kjo mund të ndez...
12.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Edhe pse sot do të keni takime në të cilat duhet të flisni në gjuhë të huaj për ju nuk do të jetë problem. Beqarët nuk duhet të mërziten edhe pse janë ende vetëm. Kujdes me fi...
11.01.2017
Shumë persona nuk mund t’i kontrollojnë dot ndjenjat e tyre dhe si rezultat i kësaj, bëhen të paduruar dhe bëhen shumë shpejt me nerva. Mirëpo jo të gjithë nervozohen njësoj dhe e shprehin inatin...
11.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Nëse doni të ndryshoni diçka tek vetja apo në jetën tuaj dashurore sot është dita ideale. Çdo gjë mund të fillojë të funksionojë ndryshe që sot. Beqarët edhe pse do realizojnë...
10.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Sot dita juaj do të jetë e mbushur duke u marrë me angazhimet tuaja dhe nuk do ju lërë shumë hapësirë për jetën shoqërore. Puna do të jetë ajo që do ju vjedhë më tepër koh...
09.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Nuk do të jeni shumë në humor dhe do të keni vështirësi në disa fusha, duke mos e nisur siç duhet javën. Për gjithë ata që po jetojnë në çift, është e rëndësishme që të ...
08.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Jeta juaj në çift do të jetë disi e trazuar gjatë kësaj të enjte si pasojë e kundërshtimit të disa yjeve me ju. Problemet me partnerin do të jenë të njëpasnjëshme dhe nuk do n...
07.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Nëse doni të dini opinionin e partnerit/es lidhur me një çështje të caktuar mjafton të pyesni. Beqarët do realizojnë takime pa fund, por nuk duhet të fillojnë asnjë angazh...
06.01.2017
Dashi Është mirë të mos komentoni shumë idetë tuaja te persona që sapo i keni njohur. Beqarët, do kenë një ditë me fat në dashuri dhe do ndihmohen nga Venusi për të arritur qëllimet e tyre. ...
05.01.2017
Dashi 21/3 - 20/4 Gjatë kësaj dite do ndiheni të lumtur ju që jeni në një lidhje. Do jeni tejet sensuale dhe do bashkëpunoni për gjithçka. Beqaret do kenë konflikte të shumta me familjarët ...
30.12.2016
Dashi Në vitin 2017 duhet të mësoni të numëroni deri në disa miliarda para se të ktheni përgjigje! Në fakt në mesin e ndërhyrjes së Uranit te Dashi, Plutoni te Bricjapi dhe Jupiteri te Peshorja,...
30.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Edhe pse keni shumë punë ditët e fundit të vitit ju që jeni në një marrëdhënie jeni shumë të kënaqur dhe të përmbushur me veten. Beqarët duhet të tregohen të kujdesshëm. ...
29.12.2016
Dashi Në vitin 2017 duhet të mësoni të numëroni deri në disa miliarda para se të ktheni përgjigje! Në fakt në mesin e ndërhyrjes së Uranit te Dashi, Plutoni te Bricjapi dhe Jupiteri te Peshorja,...
29.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Kjo ditë do të nisë me Marsin, kundër shenjës suaj. Mund të keni debate në punë, por edhe në lidhjen në çift mund të ketë zënka. Keni  nevojë të pushoni më shumë. ...
27.12.2016
Dashi Në vitin 2017 duhet të mësoni të numëroni deri në disa miliarda para se të ktheni përgjigje! Në fakt në mesin e ndërhyrjes së Uranit te Dashi, Plutoni te Bricjapi dhe Jupiteri te Peshorja,...
27.12.2016
Peshqit Vitet e shkuara nuk kanë qenë zemërgjerë për ju, por nëse do të reflektoni do të shihni që mes një situate të rëndë dhe një tjetre keni jetuar momente të shkëlqyer dhe për më shumë k...
27.12.2016
Ujori Miq të shenjës së Ujorit, hidhuni me kokë, pasi pjesa më e madhe e vitit 2017 mund të jetë realisht e mrekullueshme për ju. Shijoni fatin, situatat simpatike për jetën tuaj sociale, do të rriten...
27.12.2016
Bricjapi Kërkues, agresiv, këmbëngulës, konkret, të sigurt: Këto janë cilësitë e mira që nuk do t’ju mungojnë përgjatë këtij viti. Për fat të keq, mesa duket, fati do të zbavitet duke ju dh...
27.12.2016
Shigjetari Viti 2017 do të jetë shumë konstruktiv për të gjithë ju, të lindurit nën shenjën e shigjetarit! Do të dëshmoni një sens të mirë dhe bashkëpunues, por pa lënë pas dore të mirat e...
27.12.2016
Akrepi Në vitin 2017 do të shiheni duke përgatitur në mënyrë të qetë rifitoren tuaj. Do të mprehësh armët dhe thonjtë për pjesën më të mirë të vitit, për tu rritur si Feniksi (që ndër t...
27.12.2016
Peshorja Ju pret një vit shumë intensiv, me ndryshime, transformime të brendshme dhe situata delikate. Më mirë të mos bëni shumë projekte dhe të jetoni ditë pas dite. Duket strategji e stërhollë po...
27.12.2016
Virgjëresha Viti 2017 do të jetë shumë i ngarkuar, që mund të vërë në provë paqartësitë tuaja, por gjithsesi duhet të jeni të qetë sepse do të keni gjithnjë vullnetin dhe përqendrimin e nevoj...
27.12.2016
Luani Viti 2017 mund të shënojë pushtime, fitore, të shënohet me markën e stabilitetit të situatave tw ccdo forme. Për ju, në pjesën më të madhe të vitit, do të keni mbështetjen e Jupiterit, ...
27.12.2016
Gaforrja Viti 2017 do të jetë impenjativ, i lodhshëm në disa pika vështrimi, por mos e humbni besimin sepse, përveç të tjerash, mund të realizoni objektiva të rëndësishme për të mos thënë ëndr...
27.12.2016
Binjakët Viti 2017 do të jetë një vit më i mirë se ai i shkuari Nuk do të mungojnë vështirësitë, sepse, për fat të keq, edhe në këto muaj duhet t’i bëni llogaritë me Saturnin dhe Neptunin...
27.12.2016
Demi Viti 2017 do të duket sikur është pasqyra e karakterit tuaj Për ju të shenjës së Demit, do të jetë një vit i qetë, me disa të reja të rëndësishme por kjo nuk do të thotë se janë të p...
27.12.2016
Dashi Në vitin 2017 duhet të mësoni të numëroni deri në disa miliarda para se të ktheni përgjigje! Në fakt në mesin e ndërhyrjes së Uranit te Dashi, Plutoni te Bricjapi dhe Jupiteri te Peshorja,...
27.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Do të keni kontradikta të shumta ju që jeni në një lidhje. Beqarët duhet të mos nxitohen për të krijuar një lidhje, sepse do të pendohen. Gjendja financiare jo aq e mirë sa e kish...
26.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Mënyra se si do të nisni javën do të jetë vendimtare për shumë prej jush. Parashikohet përmirësim i disa raporteve që janë në krizë. Do i lehtësoni gjërat, duke ndjekur zemrën...
25.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Një dëshirë e madhe për të mos bërë asgjë dhe për të ndenjur të qetë pranë njeriut të zemrës. Beqarët do jenë të hapur ndaj ftesave për takime. Financat do jenë t...
24.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Dita e sotme është e favorshme sidomos nëse keni një sipërmarrje. Aftësitë tuaja krijuese premtojnë shumë, por vështirësi do të keni vetëm në aspektin e përzgjedhjes. M...
23.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Sot do të ndiheni mirë nga ana fizike dhe do doni të merreni edhe me aktivitet fizik. Megjithatë gjeni mënyrën që partneri të ndihet më shumë i pranishëm në jetën tuaj. ...
22.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Gjatë kësaj dite do ndiheni të lumtur ju që jeni në një lidhje. Do jeni tejet sensuale dhe do bashkëpunoni për gjithçka. Beqaret do kenë konflikte të shumta me familjarët ...
21.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Yjet parashikojnë një ditë të bukur sot në jetën tuaj në çift dhe kjo do bëjë që të ndiheni më mirë se kurrë më parë pranë personit qe dashuroni.Financat do të jen...
19.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Nuk ka asgjë të keqe të kërkoni më tepër nga një marrëveshje që keni bërë me partnerin/en. Beqarët nuk duhet të nxitohen në marrjen e vendimeve Financat do vijnë duke u përmir...
18.12.2016
Nga  Prof. Dr. Hulusi Hako Nga janari 2017, me plan pilot të Ministrisë së Arsimit, futet në 10 shkolla të vendit, një lëndë e re me emërtim të bujshëm “Kulturë fetare”. Sesi shkrepi një i...
18.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Saturni do të ndikojë mjaft pozitivisht sot në jetën tuaj në çift. Ai do ju ndihmojë t’i vini gjërat në vijë dhe të kaloni momente pasiononte. Beqarët do të takojnë nj...
17.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Nuk duhet ta nisni ditën me mendime të këqija lidhur me partnerin. Dështimi i përkohshëm i një plani nuk duhet t’ju dekurajojë aspak. Demi 21/4 - 21/5 Yjet kanë një porosi ...
16.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Ditë jo e qetë për çiftet. Si zakonisht po flisni më tepër seç duhet vetëm për të bindur veten se keni të drejtë. Do ta keni shumë të vështirë të mposhtni një rivali...
15.12.2016
Dashi Sot do të keni bashkëpunime të frytshme në fushën profesionale dhe mund të vijoni të mbështeteni edhe te partneri/ja. Beqarët do ndihen mirë me veten sot. Në planin financiar parashikohen prob...
14.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Përpiquni që të mos u futeni shumë thellë çështjeve tuaja emocionale me partnerin/en, është më mirë t’i mbani gjërat në nivel. Financat do jenë në gjendje të mirë. De...
12.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Java do të nisë më së miri falë ndikimit të Venusit, çka do të rinovojë imazhin tuaj. Një ndryshim në pamje, si model i ri flokësh apo veshje të reja, do rrisin vetëbesimin. ...
11.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Ditë tejet e trazuar dhe delikate kjo e sotmja për të dashuruarit. Asgjë nuk ka për të ecur ashtu si e kishit menduar, prandaj bëni kujdes. Demi 21/4 - 21/5 Do i shprehni ndjenj...
10.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Nëse nuk keni impenjime në punë apo diçka tjetër, yjet këshillojnë relaks. Horoskopi për ditën e nesërme nxjerr në pah një situatë të mirë, në sajë të ndikimit të S...
09.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Gjatë kësaj dite duhet të kënaqeni me sukseset e ditës së kaluar. Gjithsesi do të keni një atmosferë harmonike në shtëpi dhe një paqe të gjatë mendore. Demi 2...
08.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Dielli në shenjën tuaj do të favorizojë situatën ekonomike. Këshillohet që të përfitoni nga momenti për të bërë disa llogaritje, si dhe mos humbni rastet për të përfit...
07.12.2016
Dashi Më në fund e keni kuptuar se si të veproni dhe si te arrini të zgjidhni mosmarrëveshjet me partnerin/en me të cilin keni debatuar edhe pa shkak kohët e fundit. Beqarët do mund të kenë njohje me...
06.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Shfrytëzojeni sa më shumë që të mundeni sot kohën kur të jeni pranë partnerit. Beqarët nuk do kenë aspak fat dhe do mbeten përsëri vetëm. Kujdes në planin financiar. ...
05.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Sot duhet të konsideroni të keni disa ballafaqime mendimesh me partnerin/en që ju ka mbështetur, por nuk ka marrë të njëjtën mbështetje prej jush. Përmirësime t...
04.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Yjet parashikojnë disa tensione dhe keqkuptime për ju në ambientet e punës. E gjithë kjo do vi si rezultat i mungesës së komunikimit, prandaj këshillohet që të ruani qetësinë. ...
03.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Marrëdhënia juaj me partnerin do jetë shumë e ngrohtë sot. Beqarët ka rrezik të zhgënjehen nga disa persona që në dukje ishin perfekte. Fatmirësisht që nuk do kenë bëre ...
02.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Keni plane të mëdha për këtë ditë ju të dashuruarit dhe do të mundoheni t'i realizoni sa më shpejt. Ju ka pushtuar shpirti i festave dhe ndjeheni mjaft mirë. Demi 
01.12.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Keni plane të mëdha për këtë ditë ju të dashuruarit dhe do të mundoheni t'i realizoni sa më shpejt. Ju ka pushtuar shpirti i festave dhe ndjeheni mjaft mirë. Demi 
30.11.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Është e vërtetë që familja duhet të ketë rol parësor sot, por mos anashkaloni jetën personale. Beqarët do kenë takime interesante ditën e sotme. Demi 21/4 - 21/5 ...
29.11.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Gjatë kësaj dite duhet të kënaqeni me sukseset e ditës së kaluar. Gjithsesi do të keni një atmosferë harmonike në shtëpi dhe një paqe të gjatë mendore. Demi 2...
27.11.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Tregohuni sa më të dashur me partnerin sot. Do u bëni ballë edhe personave që prej kohësh kanë dashur t'ua shkatërrojnë marrëdhënien. Demi 21/4 - 21/5 Tension...
26.11.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Nëse e dini se mund të keni besim tek partneri/ja, duhet ta lajmëroni që në orët e para të ditës që të ketë mundësinë t’ju qëndrojë pranë. Beqarët do realizojnë shumë ta...
25.11.2016
Dashi 21/3 - 20/4 Vështirësia gjatë ditës së sotme është se si të kombinoni aftësitë me prakticitetin e njerëzve që punojnë me ju. Beqarët duhet të tregohen të vëmendshëm në marrjen ...
KM