×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi për ditën e diel/ Ja shenjat që do përballen me surpriza

Dashi

Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur nga shtrati, për shkak të dëshirës që keni që bota të bëjë pa ndihmën tuaj për pak kohë. Të gjithëve na duhet kohë herë pas here për të rikuperuar energjitë, ndaj nëse e shihni të nevojshme kthehuni në anën tjetër dhe merreni ditën me qetësi.

Demi

Kjo e diel që keni përpara duhet të jetë e shkëlqyer. Keni tendencën për të punuar me një energji të pakrahasueshme me shenjat e tjera dhe ky zell do të marrë shpërblimin e merituar. Në ditët e sotme është e vështirë të gjesh njerëz si ju, ndaj e meritoni mirënjohjen.
Binjakët
Keni qenë me fat gjatë 2 muajve të fundit, për këtë nuk ka dyshime. Megjithatë së fundmi duket se fati po ndryshon. Është disi e vështirë për të vënë gishtin diku, por ka diçka që nuk shkon në përditshmërinë tuaj. Bëni durim derisa kjo situatë të kalojë, në fund do të keni përfituar një mësim të rëndësishëm.

Gaforrja

Kjo do të jetë një periudhë e mirë për t’i parë gjërat në një këndvështrim më të gjerë. Përfitoni nga aspektet aktuale planetare për të lexuar apo për të udhëtuar. Nëse dëshironi një udhëtim të gjatë, mos u surprizoni nëse puna ju çon në një aventurë, edhe nëse nuk është pjesë e rutinës tuaj të përditshme. Mos hezitoni.

Luani

Është e vërtetë që të punosh për të siguruar jetën nuk është një ndër gjërat më të këndshme në jetë. Megjithatë, të gjithë e dimë që është e nevojshme. E keni menduar ta balanconi disi më shumë jetën tuaj? Vetëm punë dhe aspak argëtim nuk është e këshillueshme për askënd. Ka ardhur koha të bëni edhe gjëra të tjera në jetë.

Virgjëresha

Nëse keni pasur disa probleme në jetën sentimentale përgjatë muajve të fundit, duket se këtë periudhë tashmë do ta hidhni pas krahëve. Sigurisht diçka e keni mësuar. Ju është servirur e njëjta pjatë për vite me radhë dhe duket se më në fund jeni ngopur. Kujtohuni që nuk duhet të bini sërish në të njëjtën grackë.

Peshorja

Nëse nuk e konsideroni veten si njeriu më me vetësiguri në botë, hidhni një sy rreth e rrotull dhe shihni se çfarë keni bërë. E vërtetë, disa ëndrra mund të mos i keni realizuar, por shihni sa shumë gjëra të tjera keni arritur. Një ndjenjë mungese vetëbesimi po ju mban me mendje prapa. Për të gjithë ka një moment kur kanë nevojë për një shtysë vetëbesimi dhe ky është momenti juaj.

Akrepi

Përgjatë ditëve në vijim do të keni mundësinë të njihni njerëz të rinj. Dikush në jetën tuaj profesionale mund t’ju ndihmojë që të nisni disa eksperimente të pazakonta që nuk janë bërë më parë. Ose dikush do të dojë të krijojë një shërbim të ri, apo një treg tërësisht të ri. Cilado qoftë, ju do të jeni njeriu që do të kërkojnë për të eksploruar këto fusha të reja.

Shigjetari

Duket se po hasni vështirësi për të përtypur kritikat. Për javë me radhë jeni kujdesur që ta bëni punën sa më mirë, në mënyrë që të mos bëni asnjë gabim. Ndoshta kritikat e atyre që ju rrethojnë ju kanë ndihmuar që të gjendeni në këtë fazë, ku po përpiqeni për ta bërë diçka sa më mirë. Nesër në fakt mund të merrni edhe komplimente.

Bricjapi

Buzëqeshni, dita e fundit e kësaj jave, e diel 26, do të jetë e bukur. Do të jeni me humor të mirë dhe kuriozë për të provuar gjëra të reja. Pse jo do të keni dëshirë për të bërë gjëra të reja edhe me partnerin. Cilado qoftë zgjedhja, kjo e diel do të jetë tejet pozitive, shfrytëzojeni.

Ujori

Është një e diel kjo, që nuk do t’ju japë kënaqësi asgjë. Është bukur kur kërkoni që të merrni më të mirën nga gjërat, duke mos u kënaqur asnjëherë, megjithatë ndonjëherë kjo mund të jetë tejet e lodhshme dhe e panevojshme. Buzëqeshni dhe shiheni punën që keni bërë me krenari.

Peshqit

Shpesh shqetësoheni nga jeta e të tjerëve. Përkushtimi që keni ndaj atyre që ju rrethojnë nesër do të jetë tejet e vlerësuar. Por bëni kujdes dhe mos neglizhoni veten. Keni nevojë për të rikuperuar energjitë dhe për të menduar edhe për shëndetin tuaj mendor e fizik.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Njihuni me shenjën më me fat të Horoksopit

Njihuni me shenjën më me fat të Horoksopit

Publikuar më 03.10.2021
DashiNjë çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë marr...

DashiNjë çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë marrjen e një detyre të rëndësishme dhe kjo mund të çojë në disa dështime afatshkurtra. Përpiquni të mendoni pozitivisht për ta kaluar këtë situatë. Jepini përparësi nevojave të familjes tuaj. DemiSot mund të mësoni diçka të re përmes një miqësie të vjetër. Shijoni mbrëmjen me familjen tuaj, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 21 shtator 2021

Horoskopi ditor, e martë 21 shtator 2021

Publikuar më 21.09.2021
Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit....

Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do ta mbani situatën nën kontroll. Demi Ata që janë në një lidhje duhet të jenë më realistë dhe të pranojnë gabimet që kanë bërë në çift. Në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Publikuar më 17.09.2021
Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të...

Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe Venusi nuk është më kundër, kështu që një lajm i mirë pritet për dashurinë edhe nëse ka akoma nervozizëm në ujërat e ndjenjave. Në punë, duhet të zgjidhni një problem që ju ka krijuar situatë të sikletshme; përpiquni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Publikuar më 16.09.2021
Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira...

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt këtë të enjte 16, do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla në vendin e punës, kini kujdes. Demi Polemikat në dashuri do të jenë të pashmangshme dhe mund të merret një vendim drastik. Sa i përket […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Publikuar më 13.09.2021
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Publikuar më 11.09.2021
Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i ...

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të tjerët. Demi Nuk mashtroheni kur ju duhet një marrëveshje, por këtë të shtunë 9/11, do të jepni falas […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Publikuar më 10.09.2021
Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju ...

Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju duhet – do jua japin me kënaqësi edhe nëse ua kërkoni me mirësjellje. Duhet të jeni më bashkëpunues që të arrini aty ku doni. Demi Çdo njeri bën gabime, kështuqë mos e qortoni veten për faktin se diçka ku keni shpresuar shumë ka […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Publikuar më 09.09.2021
Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshm...

Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme të shoqëruara me mirëkuptim do t’ju sjellin rezultate të suksesshme. Miqtë ose bashkëshorti/bashkëshorti juaj do të gjallërojnë ditën tuaj. Aftësia juaj për të reaguar shpejt ndaj problemeve do të vlerësohet pamasë. Demi Do të jeni në humor për t’u angazhuar në aktivitete në natyrë. Praktikimi i […]

Lexo më shumë