×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi, e shtunë 28 mars 2020

Dashi

Nëse ka situata të mbetura pezull, tashmë ka ardhur momenti që të flisni hapur. Vetëm pasi të sqaroheni do të ndiheni më të qetë.

Demi

Është e kotë që të kapeni pas situatave të së kaluarës të cilat nuk ju përkasin më. Tashmë ka ardhur momenti për tu kthyer në lojë dhe të mos frikësoheni.

Binjakët

Duhet të kaloni çdo pengesë që është e jashtme por që ka ndikim tek ju. Mund të ketë shpenzime shtesë, si dhe ndryshime lidhur me personat që ju rrethojnë.

Gaforrja

Do të keni ndikim të favorshëm të yjeve, për të dashuruar më shumë. Është e kotë që të merreni me çështje të së kaluarës, pasi tashmë ka persona që ju mbështesin.

Luani

Nëse dikush ju ka krijuar probleme, tashmë duhet të kaloni një sërë vështirësish. Ndërsa kush prej të lindurve të kësaj shenje ka pësuar një ndarje apo krizë, mund të përballet me një kthesë pozitive.

Virgjëresha

Në dashuri, tashmë do të keni mundësi që të gjeni një mbështetje apo bashkëpunim me leverdi. Një person të cilin e keni afër, mund të ketë një zgjedhje të dyjëzuar. Mirëpo ky është momenti për të pasur më shumë përgjegjësi dhe mundësi.

Peshorja

Në këtë moment nuk iu pëlqen që të mbeteni të mënjanuar, por kur do përballeni me probleme, mirë është që të reflektoni. Kjo ditë do të sjellë zhvillime me leverdi.

Akrepi

Ndikimi i kundërt i Marsit, do ju shkaktojë stres të madh. Do të ketë rikuperim të ndjeshëm energjie, ndaj nuk duhet ta vlerësoni këtë periudhë.

Shigjetari

Duhet të mundoheni që të keni më shumë kurajo dhe të shmangni personat të cilët ju tensionojnë. Keni nevojë për të gjetur kushte më të mira për të vepruar.

Bricjapi

Nuk i toleroni ata që futen në çështjet tuaja. Jeni natyrë e rezervuar dhe për këtë arsye shmangni personat të cilët nuk dinë të jenë të matur, shkruan noa.al Kjo ditë do të jetë përgjithësisht e qetë.

Ujori

Është e rëndësishme që të pushoni më shumë, për të kaluar një problem. Do të keni mundësi që të përmirësoheni në raport me javët e kaluara.

Peshqit

Do të ketë probleme të cilat duhen kaluar. Nëse në dashuri nuk po merrni vëmendjen që pretendoni, atëherë mund të vendosni që ta kërkoni tjetërkund.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ditë e veçantë, zbuloni cila është shenja më e favorizuar për sot

Ditë e veçantë, zbuloni cila është shenja më e favorizuar për sot

Publikuar më 03.12.2020
Dashi Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen nesër. Kjo ...

Dashi Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen nesër. Kjo do të bëjë që të kaloni kohë me njerëzit e dashur. Bëni kujdes me shëndetin se e keni lënë pas dore prej një kohe të gjatë. Demi Çdo lloj ndjenje është e intensifikuar nesër për shkak të yjeve. Do t’i ndjeni të dyja, edhe […]

Lexo më shumë

Një ditë e qetë dhe me shumë të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Një ditë e qetë dhe me shumë të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Publikuar më 02.12.2020
Dashi Ju jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktik...

Dashi Ju jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktike në lidhje me marrëdhëniet me njerëzit dhe shpesh herë kjo është arsyeja pse njerëzit ju distancojnë. Kjo gjë mund t’iu lëndojë në disa raste. Këtë ditë të mërkurë shumë lojëra do të bëhen mbi kurizin tuaj, tregohuni më të shkathët dhe merreni situatën në dorë. […]

Lexo më shumë

Një ditë favorizuese dhe shumë të papritura, njihuni me parashikimin e yjve për sot

Një ditë favorizuese dhe shumë të papritura, njihuni me parashikimin e yjve për sot

Publikuar më 01.12.2020
Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favor...

Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favorizuara nga Venusi. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur diçka negative, të cilën nuk e keni kaluar ende, por mos u demoralizoni dhe gjëja e duhur që duhet të bëni është të ecni para. Bëni kujdes që të mos stresoheni dhe inatoseni sot, nuk […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 30 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e hënë 30 nëntor 2020

Publikuar më 30.11.2020
Dashi Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano...

Dashi Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano çdo gjë që do t’ju vijë këtë ditë, edhe pse mund t’ju marrë pak kohë për të vlerësuar situatën. Demi A jeni një nga ata njerëz që mendoni se llogaria juaj bankare nuk mund të tërhiqet për aq kohë sa keni ende situatën […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 29 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e diel 29 nëntor 2020

Publikuar më 29.11.2020
Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim ...

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje të bujshme, lidhur me një makinë apo shtëpi. Demi Yjet ju këshillojnë që gjatë kësaj të diele të jeni më të kujdesshëm. Duhet të mendoheni dy herë para se të […]

Lexo më shumë

Çfarë ka rezervuar fati, njihuni me parashikimin e yjeve për këtë të shtunë

Çfarë ka rezervuar fati, njihuni me parashikimin e yjeve për këtë të shtunë

Publikuar më 28.11.2020
Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditë...

Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditët e fundit janë në anën tuaj. Në punë, ju jeni shumë energjik dhe idetë tuaja vlerësohen! Demi Jini të kujdesshëm sot: Shumë çifte argumentojnë për arsye financiare. Në punë, mos nënvlerësoni takimet. Nga e hëna një situatë e veçantë do t’ju sjellë përparësi! […]

Lexo më shumë

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 27.11.2020
Dashi Javët e fundit nuk kanë qenë të shkëlqyera kur bëhet f...

Dashi Javët e fundit nuk kanë qenë të shkëlqyera kur bëhet fjalë për sferën sentimentale dhe sot jeni shumë i mërzitur. Në punë, nëse doni të ndryshoni ose nëse jeni në ekuilibër, duhet të dini se 2021 do t’ju japë përgjigje thelbësore! Demi Periudhë e paqartë për ndjenjat: mund të kërkoni më shumë siguri dhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 26 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e enjte 26 nëntor 2020

Publikuar më 26.11.2020
Dashi Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë...

Dashi Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë të rëndësishëm pa ndihmën e askujt. Ndërsa jashtë pune do të kaloni një ditë shumë të këndshme. Do të merrni një lajm shumë të mirë nga njeriu juaj i zemrës. Demi Do të jeni të fokusuar në një çështje të rëndësishme për jetën tuaj, […]

Lexo më shumë