×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi, e premte 22 nëntor 2019

Dashi 

Do të ndjeni dëshirën për të rikuperuar kohën dhe terrenin e humbur në raport me partnerin/en. Kërkohen konfirmime por edhe sfida të reja në lidhjen në çift.

Demi

Mëngjesi i kësaj të premteje mund të shënojë një kthesë të bujshme. Venusi do të jetë në favorin tuaj dhe dashuria do të plotësojë tablonë. Kush ka pasur probleme ekonomike, tashmë mund të veprojë me qetësi, por duke u menduar mirë.

Binjakët

Kush është i rënë moralisht, do të përjetojë një ditë disi nervoze. Mirëpo fatmirësisht yjet favorizojnë fundjavën, e cila do të jetë më se e mirë.

Gaforrja

Ka ardhur koha për të vepruar! Mbani larg çdo dyshim, frikë dhe melankoli. Duhet të jeni më të fortë, pasi ky është një moment mjaft vendimtar.

Luani

Për të lindurit e kësaj shenje muaji nëntor ësshtë mjaft i rëndësishëm. Është një moment vendimtar lidhur me dashurinë dhe sferën profesionale.

Virgjëresha

Venusi do të jetë i favorshëm për të lindurit e kësaj shenje. Do të ketë rikuperim në sferën sentimentale dhe do të rifitoni kohën e humbur, duke dalë të fituar.

Peshorja

Kjo e premte do të jetë shumë më e mirë në raport me ditët e kaluara. Megjithatë duhet të kuptoni se kush është vërtetë nga ana juaj, kë keni armik dhe kush do që t’iu shfrytëzojë vetëm për të përfituar.

Akrepi

Ky është një moment disi i çuditshëm. Pesha e përgjegjësive dhe ndryshimeve po ju streson. Jeni nervoz dhe rrezikoni që të flisni në mënyrë shumë të nxituar, gjë që mund të ketë pasoja.

Shigjetari

Kjo periudhë është e mbushur me pasion. Por në raportin në çift, ka nevojë për të qenë më të kujdesshëm pasi rrezikoni të kaloni në mërzi, ose më keq akoma në ndjenjë faji.

Bricjapi

Do të ndiheni në kundërshti me veten, ndaj ka nevojë për të bërë qartësi, shkruan noa.al. Megjithatë Saturni do të sjellë zhvillime pozitive, të cilat do e ndryshojnë ditën tuaj.

Ujori

Intuita do të jetë mjaft e mirë gjatë kësaj të premteje, ku do të keni mbështetjen e të lindurve të shenjës së bricjapit, dashit dhe binjakëve. Mirëpo duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm lidhur me shpenzimet e tepërta.

Peshqit

Është momenti që të viheni në kërkim të më shumë qetësie. Në punë duhet të merrni më shumë kohë dhe duhet të reflektoni para se të flisni.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e martë 14 korrik 2020

Horoskopi ditor, e martë 14 korrik 2020

Publikuar më 14.07.2020
Dashi Dita do nisë plot diell, do qëndroni pranë njerëzve që...

Dashi Dita do nisë plot diell, do qëndroni pranë njerëzve që i doni dhe i vlerësoni shumë, dhe dita nuk do ketë fund, do shkëlqejë shumë e më shumë. Ju duhet të jeni më të hapur për cka ndodh rrotull jush. Jeni të rrethuar nga njerëz që ju duan të mirën, dhe do ju mbështesin […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e  hënë 13 korrik 2020

Horoskopi ditor, e  hënë 13 korrik 2020

Publikuar më 13.07.2020
Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është ...

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke ju folur për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte të shpejta dhe fitimprurëse. Nëse i keni mbyllur punë e javës, vazhdoni përpara me veprimtari të tjera. Demi Hëna […]

Lexo më shumë

Horoskopi/ E diel 12 korrik 2020, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Horoskopi/ E diel 12 korrik 2020, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Publikuar më 12.07.2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për ...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja sentimentale, korriku nuk është një muaj me përgjigje të mëdha, por në këtë periudhë do të keni mundësi […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2020

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2020

Publikuar më 11.07.2020
Dashi Më në fund po arrini të kuptoni sferën e vërtetë të pu...

Dashi Më në fund po arrini të kuptoni sferën e vërtetë të punës që duhet të bëni sot, në një partneritet romantik ose në një miqësi. Asnjë detyrë nuk është shumë e vështirë për ju, veçanërisht nëse jeni me këmbë në tokë dhe të sinqertë për mënyrën se si ndiheni. Demi Do të provoni disa […]

Lexo më shumë

Horoskopi 10 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi 10 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 10.07.2020
Dashi Tani për tani, të mendoni për një ide frikësuese është...

Dashi Tani për tani, të mendoni për një ide frikësuese është e njëjta gjë me anulimin kur merr një vendim. Kini kujdes që të mos keni reputacion si një person i pavendosur. Bëni diçka spontane që do të befasojë njerëzit rreth jush. Demi Sot do të keni më energji nga sa kishit parashikuar. Kjo mund […]

Lexo më shumë

Horoskopi 9 korrik, parashikimi i yjeve për punën, dashurinë dhe paratë

Horoskopi 9 korrik, parashikimi i yjeve për punën, dashurinë dhe paratë

Publikuar më 09.07.2020
Dashi Ekziston mundësia të përballeni me keqkuptime në lidhj...

Dashi Ekziston mundësia të përballeni me keqkuptime në lidhjen tuaj romantike. Ka gjasa që partneri/partnerja juaj të shfaqë mosbesim ndaj jush sot. Nëse po kërkoni një ndryshim në aspektin profesional, gjasat janë që të mos ju realizohen pritshmëritë. Demi Afrimi me dikë tjetër është një ndjesi shumë e dobishme për ju tani, por gjithashtu mund […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi 7 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 08.07.2020
Dashi Mënyra më e mirë për të sfiduar veten është të eksplor...

Dashi Mënyra më e mirë për të sfiduar veten është të eksplorosh diçka të re. Madje ka gjasa që në fund të ndiheni krenar për këtë duke marrë parasysh rezultatin që mund të keni. Nëse keni ndonjë fobi, sot është dita për ta mundur atë. Demi Bëni kujdes nga personat që përpiqen t’ju afrohen sot […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 07.07.2020
Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël n...

Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël në dashuri, ku do të reflektoni lidhur me raportin tuaj. Kjo gjë vlen sidomos me ata që kanë të bëjnë me të lindurit e shenjës së gaforres dhe binjakëve. Ndoshta po mendoni se dashuria, merr shumë nga koha juaj. Në punë ka shumë tensione […]

Lexo më shumë