×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

Dashi

Në dashuri duhet të mundoheni që të ruani qetësinë. Jeni në pritje të diçkaje që vonon të vijë dhe kjo gjë ju acaron. Në punë, gjërat nuk do të ecin siç dëshironi, pasi ka probleme dhe vonesa.

Demi

Bëni mirë që të mos përfshiheni në polemika, nëse keni probleme me partnerin/en. Nuk dëshironi dhe nuk mundeni që të humbni kohë. Bëni mirë që të shmangni sa më shumë zënkat.

Binjakët

Pavarësisht se mund të ketë diskutime në dashuri, dita është pozitive sa i takon ndjenjave. Puna paraqitet mjaft mirë, ku do të ketë zhvillime pozitive por edhe ndryshime.

Gaforrja

Jeni të tensionuar dhe nervoz. Në dashuri mund të përfundoni në debate lehtësisht. Bëni mirë që të merrni një periudhë pushimi edhe nga puna, në mënyrë që të shmangni komplikimet e mëtejshme.

Luani

Në dashuri mund të ketë debate, por do të kalohen lehtësisht. Gjithsesi do të jeni shumë nervoz dhe konfliktual. Edhe në punë do të jeni të tensionuar.

Virgjëresha

Bëni mirë që të sqaroni çdo gjë që nuk funksionon në dashuri. Humori juaj do të jetë i luhatur, ndaj mundohuni që të mos humbni toruan. Nëse keni një punë tuajën, ky është një moment i mirë për biznes.

Peshorja

Dashuria paraqitet mjaft mirë, qoftë për ata që janë çift, edhe për ata që janë vetëm. Nuk përjashtohet mundësia që të bëhen takime interesante. Mundohuni që të mos mposhteni nga pesimizmi dhe merrni gjithë kohën që ju duhet për të bërë gjërat.

Akrepi

Kjo është një periudhë mjaft e komplikuar për dashurinë, ku mjaft të favorizuara nga ana tjetër do të jenë të favorizuara historitë rastësore, shkruan noa.al. Çështjet financiare do ju shqetësojnë, por shumë shpejtë situata do të përmirësohet.

Shigjetari

Problemet në raportin në çift do të përmirësohen dhe gjërat do të ecin më mirë. Mundohuni që të shoqëroheni nga njerëz pozitiv dhe largohuni nga negativiteti. Shumë shpejt në punë, gjërat do të ecin më mirë, në sajë të ndikimit pozitiv të Saturnit.

Bricjapi

Gjatë kësaj periudhe mundohuni që të mos debatoni me partnerin/en. Duhet të përpiqeni që të kuptoni se çfarë dëshironi që të ndryshoni në jetën tuaj dhe gjeni mënyrën për ta bërë. Sfera profesionale paraqitet mjaft mirë, ku do të ketë edhe përmirësime.

Ujori

Nëse në ditët e kaluara keni pasur probleme në dashuri, nuk do të vonojë përmirësimi. Në punë duhet kujdes dhe energji. Mos u dekurajoni dhe nëse ka diçka që duhet ndryshuar, duhet të filloni.

Peshqit

Ditët në vijim, duhen shfrytëzuar më së miri për të diskutuar çështje të rëndësishme për dashurinë. Mund të gjeni një zgjidhje lidhur me problemet ligjore dhe paratë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mësoni horoskopin për ditën e sotme

Mësoni horoskopin për ditën e sotme

Publikuar më 25.09.2020
Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka ...

Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka do të varet nga mosha dhe vendi ku jetoni. Sa i takon punës, apo për ata që studiojnë, duhet të shfaqin përqendrim maksimal. Demi Hëna dhe Saturni janë në anën tuaj dhe kjo do të thotë që duhet të sqaroni disa situata të mbetura pezull. […]

Lexo më shumë

Çfarë thonë yjet për ditën e sotme

Çfarë thonë yjet për ditën e sotme

Publikuar më 24.09.2020
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashur...

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashurisë. Mundohuni që të mos flisni dhe tensionoheni. Në punë do të ketë nervozizëm dhe tensione. Do e keni të vështirë të sqaroheni dhe të gjeni një marrëveshje. Demi Nëse ka probleme të pazgjidhura në dashuri, ka ardhur koha që të sqaroheni. Sa […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 shtator 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 shtator 2020

Publikuar më 23.09.2020
Dashi Nëse e keni të domosdoshme që t’i thoni një miku apo p...

Dashi Nëse e keni të domosdoshme që t’i thoni një miku apo pjesëtari të familjes se kanë vepruar gabim për një çështje të caktuar, të paktën zgjidhni fjalë që të duken të buta. Për hir të marrëdhënies tuaj afatgjatë me ta, tregohuni më pak kritikë. Demi Nuk do ta keni shumë mendjen tek puna nesër, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 22 shtator 2020

Horoskopi ditor, e martë 22 shtator 2020

Publikuar më 22.09.2020
Dashi Pse çdo person me të cilin takoheni kërkon të futet në...

Dashi Pse çdo person me të cilin takoheni kërkon të futet në debat e madje të ashpër me ju? Pa marrë parasysh se cila është përgjigjja, këshilloheni që të shmangni të gjitha llojet e konfrontimeve, veçanërisht në fundjavë. Demi Lidhja e nesërme Diellit dhe Plutonit ju bën më energjikë dhe nëse tregoheni i zgjuar do […]

Lexo më shumë

Shenjat që do të kenë probleme këtë të hënë, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet

Shenjat që do të kenë probleme këtë të hënë, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet

Publikuar më 21.09.2020
Dashi Ditë rutinë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të mbi...

Dashi Ditë rutinë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do mbani situatën nën kontroll. Demi Ata që janë në një lidhje duhet të jenë më realistë dhe të pranojnë gabimet që kënë bërë në çift. Në aspektin financiar gjendja […]

Lexo më shumë

Njihuni me horoskopin e të dielës, 20 shtator 2020

Njihuni me horoskopin e të dielës, 20 shtator 2020

Publikuar më 20.09.2020
Dashi Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungoj...

Dashi Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungojë, por duket se jo të gjithë janë të bindur. Dilni nga vetja për t’i treguar atyre që kanë dyshime se e dini mirë çfarë po bëni. Nuk do të kenë më dyshime. Demi Nuk ka nevojë të vini përpara përgjegjësitë dhe të lini mënjanë argëtimin, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Publikuar më 19.09.2020
Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim t...

Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Sa i përket punës, do të jetë një ditë e shkëlqyer dhe do të keni bashkëpunime të reja. Demi Ata që nuk janë të kënaqur me jetën e tyre private do të kenë shanse të tjera. Në punë mos u bëni impulsivë. Prisni […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Publikuar më 18.09.2020
Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky ...

Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës. Demi Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi. Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave. Binjakët Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni […]

Lexo më shumë