×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi, e hënë 2 dhjetor 2019

Dashi 

Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, gjatë së cilës do të mund të merrni frymë, pas tensioneve dhe debateve që keni pasur me dikë. Tashmë gjërat do të ecin më mirë, ku ju do të ndiheni më të vendosur për të marrë rezultatet që i keni vendosur vetes synim. Në dashuri, mund të ketë rikuperim.

Demi

E hëna do të jetë disi nën ritmin e duhur, gjatë së cilës bëni mirë që të shmangni rreziqet e çdo lloji. Bëni mirë që të shmangni kërkesat, por më mirë prisni edhe disa ditë, pasi yjet do të vijnë duke u përmirësuar. Luhatje do të ketë edhe në sferën sentimentale. Bëni kujdes në dashuri dhe mundohuni që të mos përfshiheni në polemika.

Binjakët

Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës. Mund të merrni rezultate të kënaqshme në punë, por edhe në dashuri situata do të jetë më se pozitive. E rëndësishme është që të mos e çoni kohën dëm, me dikë që nuk ju meriton. Ndërsa nëse keni përkrah personin e duhur, është momenti për të bërë disa projekte.

Gaforrja

Ju pret një ditë pozitive, mjaft më e mirë në raport me fundjavën. Tashmë lidhjet ndërpersonale do të jenë më të mira, nëse tregoheni më të hapur për dialog. Në punë, programoni gjërat që duhet t’i bëni sa më parë. Sa i takon dashurisë, tashmë do të keni mundësi që të sqaroni disa keqkuptime.

Luani

Kjo ditë do të jetë e mbushur me nervozizëm dhe tension. Mundohuni që të mos jeni shumë në konfrontim në raport me ata që ju rrethojnë. Bëni mirë që të rrini të qetë dhe të merrni kohën e duhur lidhur me çdo vendim që duhet të merrni, sidomos nëse ju duhet që të firmoni një marrëveshje. Nën ndikimin e Venusit, nuk do të keni shumë dëshirë për të dalë, por preferoni që të merreni me veten tuaj.

Virgjëresha                                                                           

Dashuria do të jetë protagoniste gjatë kësaj të hëne, sidomos në mbrëmje. Kështu që përfitoni, mos qëndroni të mbyllur në shtëpi, por lëvizni. Sa i takon punës, do të keni kontakte me persona të tjerë dhe vende të tjera, duke u përballur me mundësi të shumta.

Peshorja

Java do të nis në mënyrën më të mirë të mundshme, pavarësisht ndikimit të kundërt të Venusit, i cili do të sjellë disa probleme në dashuri. Nuk keni shumë durim, edhe pse kjo nuk ju duket ndonjë defekt i madh. Nëse jeni vetëm, mundohuni që të hapeni pak më shumë, pasi është momenti i duhur për të parë me sy të tjerë disa situata dashurie. Hëna do të jetë në anën tuaj, gjë që do ju ndihmojë që të hidhni hapa të sigurtë.

Akrepi

E marta do të jetë disi nën ritmin e duhur dhe e mbushur me nervozizëm, ndaj është mirë që të shmangni debatet dhe polemikat, sidomos në punë. Mendohuni para se të flisni, pasi impulsiviteti mund të shkatërrojë shumë gjëra. Mbrëmja do të favorizojë tej mase situatën sentimentale.

Shigjetari

Jeni në një fazë rivlerësimi personal, ku disa raporte do të funksionojnë më mirë se më parë. Do të arrini që të kuptoni dhe të kuptoheni më mirë. Tashmë varet nga ju, se cilat janë raportet që ju bëjnë të ndiheni mirë. Yjet favorizojnë çdo zgjedhje tuaj.

Bricjapi

Dita do të jetë e mbushur me nervozizëm, ndaj këshilla për ju është që të ruani qetësinë sidomos në çështjet që kanë të bëjnë me punën, pasi me gjasë brenda fundit të vitit do ju duhet që të bëni një zgjedhje të rëndësishme, shkruan noa.al. Sa i takon dashurisë, mbrëmja premton të jetë intriguese.

Ujori

E hëna do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës dhe Diellit në shenjën tuaj. Tashmë do të keni mundësi që të veproni për të marrë rezultate në punë dhe për të përmirësuar gjendjen tuaj ekonomike si dhe për të ecur përpara në karrierë. Edhe në dashuri do të lëvizë diçka, pasi është dikush që ju intereson, ndaj përvishni mëngët.

Peshqit

Kjo fillim javë do të nisë mjaft pozitivisht, ku do të ndiheni në humor dhe të frymëzuar. Shfrytëzojeni këtë gjë për të kaluar momente të bukura me njeriun e zemrës, pasi dashuria do të lulëzojë. Keni nevojë për të forcuar raportin në çift, por edhe vetëbesimin tuaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2020

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2020

Publikuar më 11.07.2020
Dashi Më në fund po arrini të kuptoni sferën e vërtetë të pu...

Dashi Më në fund po arrini të kuptoni sferën e vërtetë të punës që duhet të bëni sot, në një partneritet romantik ose në një miqësi. Asnjë detyrë nuk është shumë e vështirë për ju, veçanërisht nëse jeni me këmbë në tokë dhe të sinqertë për mënyrën se si ndiheni. Demi Do të provoni disa […]

Lexo më shumë

Horoskopi 10 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi 10 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 10.07.2020
Dashi Tani për tani, të mendoni për një ide frikësuese është...

Dashi Tani për tani, të mendoni për një ide frikësuese është e njëjta gjë me anulimin kur merr një vendim. Kini kujdes që të mos keni reputacion si një person i pavendosur. Bëni diçka spontane që do të befasojë njerëzit rreth jush. Demi Sot do të keni më energji nga sa kishit parashikuar. Kjo mund […]

Lexo më shumë

Horoskopi 9 korrik, parashikimi i yjeve për punën, dashurinë dhe paratë

Horoskopi 9 korrik, parashikimi i yjeve për punën, dashurinë dhe paratë

Publikuar më 09.07.2020
Dashi Ekziston mundësia të përballeni me keqkuptime në lidhj...

Dashi Ekziston mundësia të përballeni me keqkuptime në lidhjen tuaj romantike. Ka gjasa që partneri/partnerja juaj të shfaqë mosbesim ndaj jush sot. Nëse po kërkoni një ndryshim në aspektin profesional, gjasat janë që të mos ju realizohen pritshmëritë. Demi Afrimi me dikë tjetër është një ndjesi shumë e dobishme për ju tani, por gjithashtu mund […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi 7 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 08.07.2020
Dashi Mënyra më e mirë për të sfiduar veten është të eksplor...

Dashi Mënyra më e mirë për të sfiduar veten është të eksplorosh diçka të re. Madje ka gjasa që në fund të ndiheni krenar për këtë duke marrë parasysh rezultatin që mund të keni. Nëse keni ndonjë fobi, sot është dita për ta mundur atë. Demi Bëni kujdes nga personat që përpiqen t’ju afrohen sot […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 07.07.2020
Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël n...

Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël në dashuri, ku do të reflektoni lidhur me raportin tuaj. Kjo gjë vlen sidomos me ata që kanë të bëjnë me të lindurit e shenjës së gaforres dhe binjakëve. Ndoshta po mendoni se dashuria, merr shumë nga koha juaj. Në punë ka shumë tensione […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.07.2020
Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër...

Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër emocionet që do të përjetoni. Nëse ka diçka që nuk shkon, bëni mirë që të flisni menjëherë. Në punë, diçka ka ndryshuar në raport me më parë, ndaj mundohuni që të mos bëni shumë gjëra bashkë. Demi-Gjatë kësaj të hëne mund të keni disa polemika në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Publikuar më 05.07.2020
Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gj...

Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Here pas here do ketë edhe debate te forta te cilat do ju mërzitin pa mase. Financat duhet t’i keni kujdes ne çdo moment sepse shpenzimet e tepërta mund te sjellin tronditje. Demi Do të jetë një ditë gjatë […]

Lexo më shumë

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Publikuar më 04.07.2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për ...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, ndoshta për shkak të çështjeve të vjetra, të cilat […]

Lexo më shumë