×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi, e hënë 18 nëntor 2019

Dashi 

Kjo ditë do ju gjejë fitimtarë dhe gati për tu përballur me sfida të rëndësishme. Gjetja e sigurisë në vete dhe intuita e mirë do ju ndihmojë që të keni sukses në punë. Takimet janë mjaft të favorshme, por bëni mirë që të mos lodheni shumë.

Demi

Do të ndiheni disi nën humor dhe të ngarkuar negativisht. Nuk keni marrë lajme të rëndësishme dhe kjo monotoni do të nisë të ndihet e rëndë. Në punë do ju duhet të arrini në strategji të vlefshme veprimi.

Binjakët

Do të keni mundësi që të merrni rezultate mbresëlënëse, por për këtë gjë do ju duhet që të përvishni mëngët dhe të bëni ndonjë sakrificë të vogël, sa i takon shpenzimeve. Çdo sforcim do të shpërblehet, por horoskopi i kësaj të hëne ju fton që të jeni të kujdesshëm në dashuri.

Gaforrja

Kjo fillim javë do të jetë e shoqëruar me momente relaksi dhe paqeje, pas një jave shumë të trazuar. Do të jeni më të komunikueshëm dhe duke folur, çdo paqartësi do të zhduket.

Luani

Në dashuri nuk duhet të hezitoni, pasi njeriu juaj i zemrës në këto momente pretendon më shumë vëmendje nga ana juaj. Tregohuni të kujdesshëm nëse nuk jeni të vendosur për një projekt i cili ju ha shumë kohë.

Virgjëresha

Ky është një moment shumë i mirë për të forcuar një histori të re dashurie. Do të keni mundësi që të ndiheni të lirë dhe të shpreheni hapur lidhur me ndjenjat tuaja. Në punë do të keni mundësi të mira për të përfunduar marrëveshje mjaft të favorshme.

Peshorja

Do të arrini që të përmbyllni me sukses çdo bashkëpunim i cili ju ka acaruar dhe nervozuar. Bëni kujdes ndaj tensioneve që keni pasur me njeriun e zemrës, pasi mund të reagoni ashpër ndaj të papriturave të vogla.

Akrepi

Ky është një moment shumë i mirë për të treguar potencialin që keni, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri do të keni ende rezerva, gjë që nuk do ju lejojë që të jetoni aventura të reja emocionuese.

Shigjetari

Kjo e hënë do të favorizojë lumturinë dhe qetësinë. Nga ana tjetër do të merrni konfirmime të cilat i prisni prej kohësh, dhe kjo gjë do ju bëjë më euforik se kurrë. Bëni kujdes veç me ndonjë shpenzim më shumë.

Bricjapi

Ju pret një fillim javë premtuese, e mbushur me pritshmëri të shumta lidhur me një rol të ri që do ju bëj të ndioheni më të vlefshëm. Bëni mirë që të mos rrëmbeheni, por të qëndroni me këmbë në tokë.

Ujori

Tashmë do të ndiheni më të relaksuar, ndonëse vështirësitë nuk do të mungojnë. Do të arrini që të menaxhoni të gjitha detyrat tuaja, dhe në fund të ditës do të mbusheni me frymë, shkruan noa.al. Po ashtu do të arrini që të konsolidoni të gjitha raportet.

Peshqit

Nuk jeni të fokusuar maksimalisht në punën tuaj. Mundohuni që të rigjeni stabilitetin në raportin në çift, sidomos nëse gjatë javëve të fundit jeni përballur me tensione. Horoskopi i kësaj të hëne ju fton që të jeni të kujdesshëm në mënyrën tuaj të të shprehurit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 07.07.2020
Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël n...

Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël në dashuri, ku do të reflektoni lidhur me raportin tuaj. Kjo gjë vlen sidomos me ata që kanë të bëjnë me të lindurit e shenjës së gaforres dhe binjakëve. Ndoshta po mendoni se dashuria, merr shumë nga koha juaj. Në punë ka shumë tensione […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.07.2020
Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër...

Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër emocionet që do të përjetoni. Nëse ka diçka që nuk shkon, bëni mirë që të flisni menjëherë. Në punë, diçka ka ndryshuar në raport me më parë, ndaj mundohuni që të mos bëni shumë gjëra bashkë. Demi-Gjatë kësaj të hëne mund të keni disa polemika në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Publikuar më 05.07.2020
Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gj...

Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Here pas here do ketë edhe debate te forta te cilat do ju mërzitin pa mase. Financat duhet t’i keni kujdes ne çdo moment sepse shpenzimet e tepërta mund te sjellin tronditje. Demi Do të jetë një ditë gjatë […]

Lexo më shumë

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Publikuar më 04.07.2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për ...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, ndoshta për shkak të çështjeve të vjetra, të cilat […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Publikuar më 03.07.2020
Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendime...

Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendimet tuaja nuk do të jenë aq të rrjedhshme sa ju dëshironi. Me Mërkurin në kundërshtim do të jetë e vështirë për të shprehur ndjenjat tuaja, kështu që mund ta humbisni. Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë programe të reja, duke parë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Publikuar më 02.07.2020
Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë s...

Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do të përballeni me probleme të vështira, të cilat do të shkaktojnë edhe përplasje me personat që nuk duan t’iu dëgjojnë. Bëni kujdes ndaj debateve si në familje edhe në sferën sentimentale. Demi Do të jetë një ditë mjaft pozitive edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Publikuar më 01.07.2020
Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanë...

Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve të reja lidhur me punën. Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo është koha e duhur për të nisur projekte të reja. Situata sentimentale mbetet kaotike, për shkak se jeni të pakënaqur, madje mund të ketë edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Publikuar më 30.06.2020
Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të j...

Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të jetës dhe mbi të gjitha të përfshiheni në aventura financiare, pasi ka gjasa të keni rezultate negative. Nuk është dita e duhur për të bërë deklarata dashurie, pasi mund të mos merrni përgjigjen që ju shpresoni. Demi Mos luftoni me fatin. Lërini gjërat të rrjedhin vetë. […]

Lexo më shumë