×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi, e enjte 12 dhjetor 2019

Dashi

Në këtë periudhë të dhjetorit do të keni mundësi që të kuptoni se çfarë duhet të bëni në dashuri dhe nëse duhet të merrni një vendim, mendohuni mirë. Në fillim të muajit nuk morët konfirmime, ndërsa tashmë një miqësi mund të rezultojë intriguese. Dhjetori favorizon të gjithë ata që janë çift. Nëse keni ndryshuar punë, mund të ndiheni të lodhur pasi gjërat nuk po ecin siç duhet.

Demi

Muaji po ikën në mënyrë të tensionuar. Por viti që vjen pritet të sjellë të reja të rëndësishme, si martesë, bashkëjetesë apo një dashuri të madhe. Bëni mirë që të qëndroni sa më larg polemikave. Në dashuri kush është duke u shoqëruar me një person aspak transparent apo po jeton një histori të vështirë, do të kalojë ditë aspak të lehta. Në punë, parashikohen tensione.

Binjakët

Duhet të kuptoni se çfarë duhet të bëni gjatë këtyre ditëve. Bëni mirë që të afroheni me persona që mund t’iu ndihmojnë. Jeni natyrë krijuese, ndaj mundohuni që gjatë këtyre ditëve të realizoni një ëndërr të madhe, në varësi të situatave me të cilat po përballeni.

Gaforrja

Kjo mesjavë parashikon futjen e disa lidhjeve në krizë, për shkak se keni nevojë për qartësi. Duhet të veproni, në mënyrë që të dilni nga situata ku ndodheni. Do të bëni zgjedhje të rëndësishme, por nëse mbyllet një derë, do të hapet një tjetër.

Luani

Yjet do ju favorizojnë gjatë kësaj dite dhe do ju mbushin me energji. Parashikohet që të kaloni disa momente qetësie. Një pjesë e të lindurve të kësaj shenje do të shënojnë rikuperime të ndjeshme. Parashikohen shpenzime, ndërkohë që përmirësimi i situatës do të nisë vetëm pas datës 15-të.

Virgjëresha

Do të perjetoni një rënie dhe lodhje gjë që mund të bëjë që të thoni gjëra që nuk i mendoni. Në dashuri është momenti për të vepruar. Kush ka një punë të cilën duhet ta mbrojë, duhet të përveshë mëngët, pasi diçka nuk po ecën siç duhet.

Peshorja

Kjo është një periudhë mjaft komplekse sa i takon ndjenjave. Jeni duke jetuar në një ambient aspak të favorshëm, për shkak të tradhtive me të cilat jeni përballur. Udhëtimet dhe zhvendosjet janë mjaft të favorizuara. Kush është i dyjëzuar mes dy historive, duhet të bëjë qartësi me veten.

Akrepi

Gjatë kësaj dite mund t’iu ikë ndonjë fjalë më shumë, por me yjet në anën tuaj do ia dilni. Nëse keni dyshime lidhur me disa çështje, vetëm viti i ri do arrijë që ti sqarojë. Qielli është mjaft i favorshëm sa i takon dashurisë.

Shigjetari

Rezultatet nuk do të mungojnë. Në punë, nëse keni një ide mundohuni që ta vini në jetë. Në dashuri do të ketë diçka për të rikuperuar, por bëni kujdes me historitë shumë trasgresive.

Bricjapi

Shfrytëzojeni më mirë këtë ditë, pasi ka çështje që mund të mbeten pezull. Projektet e reja janë mjaft të favorshme në këtë periudhë. Lidhur me ndjenjat do të ketë një rikuperim të ndjeshëm.

Ujori

Të rejat më të mira do të vijnë në vendin e punës, ku parashikohen fitime. Në dashuri qielli do të jetë disi i çuditshëm, ku do të keni luhatje të ndjeshme, shkruan noa.al. E keni të vështirë që të dashuroheni, pasi jeni vazhdimisht në kërkim të një iluzioni.

Peshqit

Ndiheni disi nervoz. Nëse ka njerëz që ju pëlqejnë apo kërkoni më shumë siguri në dashuri, do të arrini që të gjeni pasionin e kërkuar. Gjatë këtyre orëve do të ketë ndryshime të rëndësishme, por bëni kujdes me tensionet. Historitë e lindura prej pak kohësh, kanë nevojë për një shtysë më shumë. E enjtja do të jetë e mbushur me lodhje, ndërkohë që do ju duhet të vini në vend disa gjëra.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, 28 shtator

Horoskopi ditor, 28 shtator

Publikuar më 28.09.2020
Dashi Po hyni në një periudhë mjaft të mirë në jetën tuaj. Ë...

Dashi Po hyni në një periudhë mjaft të mirë në jetën tuaj. Është koha e duhur për të nisur një hobi të ri. Do të jeni të hapur për ide të reja. Demi Kaloni më shumë kohë duke kërkuar shembuj të botës reale, ide inovative ose koncepte të reja filozofike. Gjendja financiare për fat te […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, 27 shtator

Horoskopi ditor, 27 shtator

Publikuar më 27.09.2020
Dashi Sot nuk është një ditë për të hezituar kur shihni se d...

Dashi Sot nuk është një ditë për të hezituar kur shihni se diçka ose dikush po shkon në drejtim të gabuar. Ju nuk keni pse ta vendosni veten në pozicionin e të qenit polici i botës, por duhet të flisni kur të shihni një padrejtësi. Krizat e vogla të ditës suaj duhet të trajtohen pa […]

Lexo më shumë

Mësoni horoskopin për ditën e sotme

Mësoni horoskopin për ditën e sotme

Publikuar më 25.09.2020
Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka ...

Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka do të varet nga mosha dhe vendi ku jetoni. Sa i takon punës, apo për ata që studiojnë, duhet të shfaqin përqendrim maksimal. Demi Hëna dhe Saturni janë në anën tuaj dhe kjo do të thotë që duhet të sqaroni disa situata të mbetura pezull. […]

Lexo më shumë

Çfarë thonë yjet për ditën e sotme

Çfarë thonë yjet për ditën e sotme

Publikuar më 24.09.2020
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashur...

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashurisë. Mundohuni që të mos flisni dhe tensionoheni. Në punë do të ketë nervozizëm dhe tensione. Do e keni të vështirë të sqaroheni dhe të gjeni një marrëveshje. Demi Nëse ka probleme të pazgjidhura në dashuri, ka ardhur koha që të sqaroheni. Sa […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 shtator 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 shtator 2020

Publikuar më 23.09.2020
Dashi Nëse e keni të domosdoshme që t’i thoni një miku apo p...

Dashi Nëse e keni të domosdoshme që t’i thoni një miku apo pjesëtari të familjes se kanë vepruar gabim për një çështje të caktuar, të paktën zgjidhni fjalë që të duken të buta. Për hir të marrëdhënies tuaj afatgjatë me ta, tregohuni më pak kritikë. Demi Nuk do ta keni shumë mendjen tek puna nesër, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 22 shtator 2020

Horoskopi ditor, e martë 22 shtator 2020

Publikuar më 22.09.2020
Dashi Pse çdo person me të cilin takoheni kërkon të futet në...

Dashi Pse çdo person me të cilin takoheni kërkon të futet në debat e madje të ashpër me ju? Pa marrë parasysh se cila është përgjigjja, këshilloheni që të shmangni të gjitha llojet e konfrontimeve, veçanërisht në fundjavë. Demi Lidhja e nesërme Diellit dhe Plutonit ju bën më energjikë dhe nëse tregoheni i zgjuar do […]

Lexo më shumë

Shenjat që do të kenë probleme këtë të hënë, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet

Shenjat që do të kenë probleme këtë të hënë, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet

Publikuar më 21.09.2020
Dashi Ditë rutinë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të mbi...

Dashi Ditë rutinë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do mbani situatën nën kontroll. Demi Ata që janë në një lidhje duhet të jenë më realistë dhe të pranojnë gabimet që kënë bërë në çift. Në aspektin financiar gjendja […]

Lexo më shumë

Njihuni me horoskopin e të dielës, 20 shtator 2020

Njihuni me horoskopin e të dielës, 20 shtator 2020

Publikuar më 20.09.2020
Dashi Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungoj...

Dashi Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungojë, por duket se jo të gjithë janë të bindur. Dilni nga vetja për t’i treguar atyre që kanë dyshime se e dini mirë çfarë po bëni. Nuk do të kenë më dyshime. Demi Nuk ka nevojë të vini përpara përgjegjësitë dhe të lini mënjanë argëtimin, […]

Lexo më shumë