×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e shtunë 23 maj 2020

Dashi

Ky është një moment shumë i favorshëm për dashurinë. Do të përballeni me momente nervozizmi dhe tensioni, por do të jeni të vendosur për të arritur objektivin tuaj. Në punë, do të ketë zhvillime të rëndësishme.

Demi

Duhet ta jetoni dashurinë qetësisht, pa krijuar probleme. Shumë shpejt do të vijnë të reja pozitive. Keni fituar vendosmërinë dhe dëshirën për të vepruar.

Binjakët

Nëse jeni të përfshirë në dy histori paralelisht, duhet të tregoheni të kujdesshëm. Mërzia që ju ka pushtuar do ju hapë probleme. Keni nevojë për stimuj të vazhdueshëm. Këshillohet që të mos lodheni shumë.

Gaforrja

Situata paraqitet mjaft e favorshme për dashurinë, sidomos për çiftet e reja. Mund të vendosni kufij ndaj dikujt. E shtuna do të sjellë rikuperim në çdo drejtim.

Luani

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm gjatë kësaj dite. Mund t’iu duhet që të bëni një ndryshim të papritur. Bëni kujdes me financat dhe pagesat.

Virgjëresha

Ju pret një ditë e komplikuar në dashuri, pasi do të ndjeni se nuk ju kuptojnë. Në punë mund të përballeni me situata të reja, ku zgjedhjet që do të bëni mund të sjellin probleme.

Peshorja

Hëna, Dielli, Venusi dhe Saturni janë në anën tuaj, duke favorizuar dashurinë. Në punë, mund të ketë zhvillime të reja dhe ndryshime interesante, mbi të cilat duhet të mendoni.

Akrepi

Gjatë kësaj dite dashuria duhet trajtuar me kujdes. Do të nisë për ju një fazë e rëndësishme rikuperimi. Kjo është një periudhë e mbushur me risi, ndaj mos u bllokoni nga frika se mos gaboni.

Shigjetari

Asgjë nuk do të jetë e lehtë, ndaj bëni kujdes në raport me të tjerët, sidomos me familjen dhe njeriun e zemrës. Në punë, mund të humbni durimin. Ka diçka që nuk shkon dhe njerëzit që ju rrethojnë, nuk do ju ndihmojnë aspak.

Bricjapi

Jeni shumë emocional, ndaj mundohuni që të vetëkontrolloheni në këtë drejtim. Mund të ndiheni të bllokuar për shkak të një pavendosmërie. Në punë, më në fund situata do të përmirësohet, duke pasur më shumë siguri.

Ujori

Dielli dhe Hëna do e bëjnë ditën e shtunë tejet pozitive për dashurinë. Në këtë moment, do të keni mundësi që të bëni projekte me njeriun e zemrës. Në punë, do të keni shumë dëshirë për të vepruar.

Peshqit

Gjatë kësaj periudhe duhet kujdes në dashuri, për shkak se mund të ketë dyshime dhe debate. Reflektoni mirë, para se të merrni një vendim. Çështjet që kanë të bëjnë me punën, bëni mirë që ti shtyni për një moment më të mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Njihuni me horoskopin e të dielës, 20 shtator 2020

Njihuni me horoskopin e të dielës, 20 shtator 2020

Publikuar më 20.09.2020
Dashi Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungoj...

Dashi Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungojë, por duket se jo të gjithë janë të bindur. Dilni nga vetja për t’i treguar atyre që kanë dyshime se e dini mirë çfarë po bëni. Nuk do të kenë më dyshime. Demi Nuk ka nevojë të vini përpara përgjegjësitë dhe të lini mënjanë argëtimin, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Publikuar më 19.09.2020
Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim t...

Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Sa i përket punës, do të jetë një ditë e shkëlqyer dhe do të keni bashkëpunime të reja. Demi Ata që nuk janë të kënaqur me jetën e tyre private do të kenë shanse të tjera. Në punë mos u bëni impulsivë. Prisni […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Publikuar më 18.09.2020
Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky ...

Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës. Demi Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi. Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave. Binjakët Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni […]

Lexo më shumë

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 17.09.2020
Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja...

Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja do të jetë pozitive. Kur bëhet fjalë për punën, ju jeni krijues dhe i vendosur. Demi Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të reflektoni nëse planifikoni të merrni një rrugë të re. Binjakët Në punë do të përjetoni momente tensioni dhe nervozizmi. Është një […]

Lexo më shumë

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Publikuar më 16.09.2020
Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti...

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të pretendoni që të zgjidhni gjithçka menjëherë. Demi Ka ardhur momenti që të zgjidhni çështjet e mbetura pezull. Sa i takon punës, nëse keni një aktivitet tuajin, do të përballeni me […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Publikuar më 15.09.2020
Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, d...

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Demi Ju duhet të rregulloni disa gjëra të mbetura pezull. Ka diçka që në dashuri nuk shkon siç duhet. Sa i takon punës, yjet do të jenë […]

Lexo më shumë

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Publikuar më 14.09.2020
Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni...

Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Publikuar më 13.09.2020
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte të ndryshme. […]

Lexo më shumë