×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e premte 31 korrik 2020

Dashi

Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat do shkojnë me së miri. Disa të tjerë mund të debatojnë për disa gjëra të lëna pezull prej kohësh. Kujdes! Disa shpenzime të nevojshme dhe të papritura do ua tronditin pak planin financiar. Tregohuni shumë të kujdesshëm dhe te matur.

Demi

Gjatë kësaj dite do kaloni momente të mrekullueshme me atë që keni në krah dhe do përjetoni emocione pa fund. Shfrytëzojeni sa të mundni ditën dhe mos harroni t’i shprehni sa të mundni ndjenjat dhe emocionet. Në sektorin financiar nuk duhet të merrni vendime të nxituara që do iu sillnin probleme.

Binjakët

Jeta juaj në çift edhe pse do dominohet nga rutina, do jetë në ekuilibër. Nuk do keni debate apo probleme. Ka mundësi që ata që kanë pasur mosmarrëveshje të afrohen pranë atij që duan. Merkuri do influencoje financat. Menaxhojeni me shumë kujdes buxhetin që të mos keni surpriza.

Gaforrja

Atmosfera në çift do jetë elektrizuese nesër. Nuk këshillohet të merrni vendime sepse do bënit gabime të pandreqshme. Në aspektin profesional do keni takime të cilat pas pak kohësh do ndryshojën shumë gjëra jo vetëm në aspektin e profesionit por dhe në jetën tuaj.

Luani

Jeta juaj në çift pritet të jetë më e mirë sesa ju mendonit. Do kaloni disa orë të mrekullueshme dhe harmonia do të mbretërojë. Mos vini prita, por tregohuni sa me të hapur për cdo problem që mund të keni, zgjidhja e tyre bëhet më e lehtë kur jeni dy veta.

Virgjëresha

Do e keni të vështirë nesër ta analizoni me objektivizëm mardhëniet me kolegët e punës.Do iu mungojë kthjelltësia por do keni një takim vendimtar i cili do mund të ndryshojë përgjithmonë jetën tuaj. Edhe financat nuk do jenë të këqija. Ka shumë gjasa që ato të përmirësohen dhe ju të bëni disa shpenzime të menduara prej kohësh.

Peshorja

Ditë e qetë e nesërmja shfrytëzojeni për të reflektuar për të ardhmen. Ata që kanë pasur probleme duhet të mundohen t’i zgjidhin. Për financat do jetë një ditë jo ndryshe nga të tjerat. Mos shpenzoni shumë por hiqni ndonjë lek mënjanë.

Akrepi

Falë mbështetjes që do keni nga të gjithë miqtë tuaj do e kaloni komplet zymtesine e ketyre ditëve. U be kohë që jeni mbyllur në vetvete dhe mendoni vec për punen. Për një cast harroni gjithcka dhe argetohuni. Mos harro se jetën e jetojmë vetem një herë.

Shigjetari

Do tregoheni më të hapur dhe të disponueshem ndaj gjithckaje nesër. Do jeni më të motivuar dhe do mendoni më shumë për të ardhmen.Ky pozitivitet do ju bëjë që të bini në sy për mirë jo vetëm nga miqtë tuaj por dhe nga shefat. Bëni pak më shumë durim dhe do dilni të fituar.

Bricjapi

Për disa prej atyre që janë në një lidhje dita do jetë e vështirë dhe me probleme. Mos e humbni ne asnjë moment komunikimin më partnerin. Kujdes me operacionet e mëdha financiare. Situata nuk është shumë e qëndrueshme që ju të merrni vendime.

Ujori

Lumturia do të mbizotërojë në jetën e çifteve. Vazhdoni të tregoheni tolerantë dhe të bëni disa lëshime të vogla dhe do e shihni që ambienti do ngrohet më tepër. Për sa iu përket financave do keni fat. Gjithsesi kjo nuk do të thotë që iu të hidheni menjëherë në detin e shpenzimeve.

Peshqit

Mjedisi yjor do sjellë një rizgjim të pasionit gjatë kësaj dite. Do ndiheni mjaft mirë dhe do i shprehni më tepër ato që keni në zemër. Në aspektin profesional do keni një takim interesant i cili do ua ndryshojë njëherë e përgjithmonë vijimësinë e jetës. Dielli do iu ndihmojë të merrni një vendim të rëndësishëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mundësi të reja në punë e dashuri, mësoni parashikim e yjeve për sot

Mundësi të reja në punë e dashuri, mësoni parashikim e yjeve për sot

Publikuar më 13.06.2021
Dashi E diela perfekte për të kaluar me ata që doni. Në punë...

Dashi E diela perfekte për të kaluar me ata që doni. Në punë, shumë planetë janë aktivë në favorin tuaj ndaj ndonëse është ditë pushimi, përfitoni nga kjo mundësi për ditët në vijim. Demi Bëni kujdes nëse jeni në një lidhje që tashmë është në krizë prej disa kohësh. Sa i përket punës, do të […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 12 qershor 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 12 qershor 2021

Publikuar më 12.06.2021
Dashi Marsi në një shenjë zjarri nxit pasionet. Më në fund, ...

Dashi Marsi në një shenjë zjarri nxit pasionet. Më në fund, pas një pritje të gjatë, është koha për të marrë masa. Nuk ka më nevojë për të ngecur duke menduar ose duke pritur për kushte më të mira, por është koha për të vepruar. Në muajt e fundit keni qëndruar të palëvizshëm për një […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 11 qershor 2021

Horoskopi ditor, e premte 11 qershor 2021

Publikuar më 11.06.2021
Dashi Një nga marrëdhëniet tuaja po ecën ngadalë drejt një n...

Dashi Një nga marrëdhëniet tuaja po ecën ngadalë drejt një niveli të ri. Ju mund të keni dëgjuar disa këmbana alarmi kohët e fundit. Është shumë shpejt që të tregoni nëse ka gjëra për t’u shqetësuar, prandaj mos veproni i bazuar tek frika dhe dyshimet. Demi Për disa prej jush, kjo ditë është një moment […]

Lexo më shumë

Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju ditën e sotme

Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju ditën e sotme

Publikuar më 10.06.2021
Dashi Hezitimi i fundit nga ana juaj mund t’ju ketë futur pa...

Dashi Hezitimi i fundit nga ana juaj mund t’ju ketë futur papritmas në një detyrim. Mund të duket sikur keni arritur bllokimin dhe zgjedhjet tuaja janë të kufizuara. Në vend që të përpiqeni të bëni një lëvizje tani, mund të duhet të prisni derisa të hiqet pluhuri dhe të mund të shihni përsëri qartë. Demi […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 qershor 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 qershor 2021

Publikuar më 09.06.2021
Dashi Nëse keni lidhje me ndonjë profesion terapeutik, ju mu...

Dashi Nëse keni lidhje me ndonjë profesion terapeutik, ju mund të bëni një zbulim të çuditshëm në lidhje me fushën e shëndetit sot. Këtë zbulim nuk do ta gjesh në asnjë libër apo metodologji që ndjek zakonisht. Emocionet nuk janë aq të verbra siç përpiqet shoqëria racionale të na bindë! Ndonjëherë ata na drejtojnë rrugën […]

Lexo më shumë

Një ditë e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Një ditë e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Publikuar më 08.06.2021
Dashi Do të kaloni një ditë dinamike. Çdo aktivitet në të ci...

Dashi Do të kaloni një ditë dinamike. Çdo aktivitet në të cilin do të përfshiheni, do të jetë i mirëpritur. Duhet të harroni biznesin duke favorizuar kështu romancën. Demi Mos lejoni askënd t’ju manipulojë, drejtojë ose t’ju detyrojë të përmbushni kërkesa kapricioze. Do të ishte mirë të hiqnit dorë nga një marrëdhënie ‘toksike’ sa më […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 7 qershor 2021

Horoskopi ditor, e hënë 7 qershor 2021

Publikuar më 07.06.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përpiqen të ndryshojn...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përpiqen të ndryshojnë sjellje. Do tentoni për të luftuar zakonet e këqija. Ka gjasa të dëshpëroheni për shkak të partnerit/partneres suaj. Rekomandohet të nisni një jetë të re. Fillimisht nisni një udhëtim për t’u relaksuar. Demi Nuk rekomandohet të bëni plane gjatë. Ka gjasa që gjithçka t’ju […]

Lexo më shumë

Njohje të reja për beqarët, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Njohje të reja për beqarët, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 06.06.2021
Dashi Dita e sotme ju sjell vetëbesimin dhe qetësinë shpirtë...

Dashi Dita e sotme ju sjell vetëbesimin dhe qetësinë shpirtërore që kërkoni prej kohësh. Marrëdhëniet personale përforcohen. Beqarët do të kenë njohje të reja. Profesionalisht do të duhet të punoni më fortë që t’ia dilni mbanë. Demi Pa dyshim sot, jeni shumë emotive, të apasionuar dhe të gatshëm per aktivitete të reja. Vetëm kujdes nga […]

Lexo më shumë