×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Dashi

Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendimet tuaja nuk do të jenë aq të rrjedhshme sa ju dëshironi. Me Mërkurin në kundërshtim do të jetë e vështirë për të shprehur ndjenjat tuaja, kështu që mund ta humbisni. Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë programe të reja, duke parë edhe një festë.

Puna: Polemikat në vendin e punës do t’ju bëjnë nervozë. Mos hiqni dorë nga projekti që po ndiqni.

Demi

Dashuria: Dashuria do t’ju japë një ditë tjetër emocionuese, pasioni është në krye dhe jeni vërtet shumë të lumtur. Planetët janë padyshim në favorin tuaj dhe asgjë nuk mund ta heqë harmoninë me partnerin/en. Zemrat e vetmuara ende do të enden dhe do të kënaqen me disa flirtime.

Puna: Ka disa ndryshime që ju do të merrni me entuziazëm të madh, ja keni ndjerë nevojën për disa kohë.

Binjakët

Dashuria: Jini më të kujdesshëm në dashuri dhe kushtojini vëmendje tensioneve që mund të shkaktohen nga ndonjë keqkuptim. Relax dhe gjithçka do të funksionojë. Beqarët do të merren duke bërë pazar të çmendur, vetëm atëherë do të jetë në gjendje për t’u çlodhur dhe liruar nga tensioni.

Puna: Ju jeni duke kryer detyrat e ngarkuara me kujdes të madh. Në pamje edhe ndryshime rrënjësore.

Gaforrja

Dashuria: Ju do të keni një pagesë të pabesueshme dhe Venusi do t’ju bëjë ta digjni me pasion. Kthejeni vëmendjen tuaj tek personi i zemrës dhe përjetoni këtë moment romantik me gëzim. Sot beqarët do të jenë më të vendosur se kurrë për t’u përqëndruar në dashuri.

Puna: Mbështetja e disa njerëzve me ndikim do t’i japë rrugë projekteve tuaja për të shkuar në destinacion. Ju mund të shikoni për të ardhmen me optimizëm.

Luani

Dashuria: Venusi në opozitë do t’ju bëjë të shqetësuar, por nuk do t’ju ndalojë të jetoni me një intensitet të madh. Marrëveshja me të dashurin/ën tënde është e lartë! Beqarët do të jenë me iniciativë dhe do të shoqërohen me një person të dëshiruar.

Puna: Situata juaj e punës është pozitive, kështu që nuk duhet të keni frikë të kërkoni ndryshime.

Virgjëresha

Dashuria: Saturni kundër në shenjën tuaj do të krijojë probleme në çiftet e reja, ndërsa ata në një marrëdhënie të qëndrueshme mund të mendojnë të martohen ose të jetojnë së bashku. Ju do të keni për të pushtuar me forcën tuaj atë që ju dëshironi. Beqarët mund të jetojnë histori intriguese dhe fatale.

Puna: Disa pasiguri në frontin e punës mund të kërcënojnë qetësinë tuaj. Vlerësoni çdo vendim, por merreni me qetësi.

Peshorja

Dashuria: Sot do të pasqyrosh shumë për disa situata që kanë të bëjnë me sjelljen e të tjerëve. Ju do të keni të hënën e gabuar gjatë gjithë ditës dhe do ta bëni partnerin/en tuaj të heshtur. Beqarët do të jenë shumë simpatik dhe do të takohen me njerëz të rinj.

Puna: Sektori i punës po kalon ulje dhe ngritje. Nëse jeni të punësuar nga dikush ju me siguri do të jeni favoritë.

Akrepi

Dashuria: Sot ju do të keni për të bërë zgjedhje që mund të ndikojnë në jetën tuaj të dashurisë. Shikoni brenda vetes për të parë nëse keni atë që dëshironi. Beqarët do të bëjnë më mirë që të mos mashtrohen nga këshilla të papërshtatshme, ndiqni zemrën tuaj.

Puna: Vazhdoni ngadalë në fazën e punës, por zbatoni objektivat e vendosura me këmbëngulje.

Shigjetari

Dashuria: Në dashuri sot mund të ketë tensione, por përpiquni të mos ekzagjeroni me iluzione të jashtëzakonshme. Jini pajtues për të marrë pëlqimin e partnerit/es. Beqarët do të bëjnë miq të rinj dhe do të zbulojnë se kanë një ndjenjë të madhe me një person.

Puna: Mos u hutoni dhe përqendrohuni në përgjegjësitë tuaja. Ato janë shumë, por ju i mbani me zell!

Bricjapi

Dashuria: Hëna në shenjën tuaj do t’ju japë shumë emocione, por edhe tensione në familje. Shprehni ndjenjat tuaja në mënyrë të qartë nëse doni të përfshini partnerin/en. Zemrat e vetmuara sot do të tërheqin miq të rinj dhe madje fluturojnë edhe pasagjerët.

Puna: Intuita juaj e fortë do ta bëjë biznesin të fluturojë lartë. Çdo projekt do të shkojë në destinacion, kështu që këmbëngulni.

Ujori

Dashuria: Është një ditë e pasigurt dhe duhet të mendosh për sjelljen tënde. Venusi mbron sferën sentimentale dhe do t’ju ndihmojë të sqaroni një situatë. Beqarët do të jenë në gjendje për të hartuar disa strategji për të pushtuar një person të veçantë.

Puna: Nëse jeni duke kërkuar një profesion ju do të keni mundësi të mira për të gjetur rrugën tuaj.

Peshqit

Dashuria: Euforia juaj e tepruar sot mund të shkaktojë diskutim në familje. Jini të moderuar dhe kushtoni më shumë kohë për të dashurit tuaj, dhe madje edhe fjalët më romantike! Beqarët nuk do të luftojnë për të tërhequr komplimentet dhe arritjet. Një histori e re po vjen.

Puna: Punë e mirë, diskrecioni është gjithmonë shumë i mirëpritur, jini të kujdesshëm në atë që thoni.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Debate dhe ndarje, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Debate dhe ndarje, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Publikuar më 09.08.2020
Dashi Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. D...

Dashi Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. Do përjetoni emocione te vazhdueshme pranë partnerit tuaja dhe do e dashuroni akoma me tepër jetën. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori dashurie pasionante dhe te qëndrueshme. Ne planin financiar Venusi do ju shtyje te tregoheni te paarsyeshëm. Priten tronditje te […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 8 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 8 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 08.08.2020
Dashi Sot do keni aftësi të mëdha intelektuale dhe komunikue...

Dashi Sot do keni aftësi të mëdha intelektuale dhe komunikuese. Nuk ju mungojnë idetë dhe fjalët për të magjepsur bashkëbiseduesit. Një takim me fat është i mundur. Yjet ju premtojnë përjetimin e emocioneve të bukura, disa ngjarje që do plotësojnë edhe dëshirat tuaja më intime. Demi Ndikimi hënor i fundjavës është një thelb i introspeksionit […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 gusht, parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Horoskopi 7 gusht, parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Publikuar më 07.08.2020
Dashi Vetëm sepse keni ndjenja jashtëzakonisht pozitive për ...

Dashi Vetëm sepse keni ndjenja jashtëzakonisht pozitive për dikë nuk do të thotë se edhe ai person ka të njëjtat ndjenja me ju, prandaj mos bëni supozime sot. Të qëndruarit me këmbë në tokë është këshilla më e mirë për ju sot. Demi Në këtë periudhë do jeni shumë kuriozë, aktivë dhe optimistë. Ju e […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.08.2020
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditë...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditës së enjte. Mos u ndjeni keq nëse keni nevojë të kërkoni ndihmën e një miku. Kjo mund t’ju ndihmojë për t’u promovuar ose për të nisur një punë të re më me perspektivë. Bëni plane, kujdesuni për veten dhe shfrytëzoni çdo mundësi për të […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 05.08.2020
Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë poziti...

Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë pozitiv në jetën tuaj sot. Ato që mund të thonë mund t’ju befasojë. Eksplorimi i një kulture të ndryshme do të jetë kënaqësi dhe do t’ju frymëzojë për gjëra të reja në jetën tuaj. Demi Do ju vijnë ndikime pozitive në fushën e miqësinë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Publikuar më 04.08.2020
Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al ...

Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 03.08.2020
Dashi Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka mund...

Dashi Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka munduar prej kohësh. Është dita ku do përballeni me të vërteta të mëdha dhe të ndërmerrni veprime të rëndësishme për jetën. Në dashuri nuk do arrini të sqaroheni me partnerin për gjërat që ju shqetësojnë. Demi Sektori i dashurisë do jete mjaft […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 2 gusht 2020

Horoskopi ditor, e diel 2 gusht 2020

Publikuar më 02.08.2020
Dashi Kjo e diel nuk është dita ideale për dashurinë sepse d...

Dashi Kjo e diel nuk është dita ideale për dashurinë sepse do të keni shumë pasiguri. Bëni durim me ndjenjat e juaja dhe tregohuni të kujdesshëm. Poashtu edhe në aspektin e punës bëni durim ngaqë gjërat do të ecin mirë në atë që jeni duke pritur. Demi Ju jeni të gatshëm për lidhje prandaj nëse […]

Lexo më shumë