×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e premte 29 maj 2020

Dashi

Të lindurit e kësaj shenje mund të bëjnë një lëvizje të rëndësishme ndaj një personi, ku janë fokusuar prej disa kohësh. Megjithatë, sigurohuni sesi ndihet personi në fjalë para se të ndërmerrni ndonjë vendim. Sa i përket çështjeve profesionale, mund ta arrini qëllimin tuaj gjatë një periudhë të shkurtër kohore.

Demi

Ekziston mundësia që disa punë, të cilat i keni anashkaluar disa ditë më parë, t’ju duhet t’i përfundoni patjetër nesër, duke jua vështirësuar ditën. Mund të merrni një telefonatë nga një mik ose një anëtar familje i cili jeton larg, çfarë do t’ju kënaqë pamasë.

Binjakët

Ka gjasa që nesër të bëni plane për të ardhmen si në aspektin professional ashtu edhe në atë personal. Sa i përket aspektit profesional, do të bënit mirë të merrnit këshillën e të afërmve tuaj dhe të jeni të hapur për t’ju ndihmuar. Do të kaloni një pasdite të këndshme nën shoqërinë e partnerit/partneres suaj.

Gaforrja

Një person i veçantë që do të takoni këtë të premte do t’ju bëjë të kuptoni potencialin e talentit tuaj të fshehur apo dëshirën për të fituar në këtë botë. Për beqarët e kësaj shenje, do të jetë dita e duhur për t’i fituar zemrës personit që dashuroni.

Luani

Nëse ndiheni të vetmuar, përpiquni të flisni me dikë tek i cili keni besim. Nesër këshillohet të mos e ngisni vetë makinën. Rekomandohet të përdorni transportin publik. Nëse ju duhet dosmosdoshmërisht ta përdornin vetë, duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm. Në mbrëmje do të bënit mirë të dilnit me miq të ngushtë apo me partnerin/partneren tuaj.

Virgjëresha

Kjo ditë mund të kalojë pa ndonjë ngjarje të veçantë. Bëni kujdes me financat. Nëse keni mundësi të paguani një borxh, mos hezitoni. Përpiquni më shumë të ndihmoni ata persona, që nesër ka gjasa të kenë nevojë për mbështetjen tuaj.

Peshorja

Merrni parasysh rezultatet e zgjedhjeve që mund të bëni, mbi të gjitha nëse bëhet fjalë për marrëdhënien tuaj të dashurisë. Përndryshe do të përfundoni duke shkaktuar dramë të panevojshme në këtë fushë. Nëse do të mund ta menaxhoni këtë, pjesa tjetër e ditës do të jetë e qetë dhe produktive.

Akrepi

Shmangni grupet e mëdha nëse nuk dëshironi të jeni të qendër të vëmendjes. Përndryshe, do të jeni në focus të tyre dhe mund të komentojnë veprimet tuaja. Nëse dëshironi qetësi, punoni në zyrë ose mund ta kaloni kohën duke lexuar në shtëpi.

Shigjetari

Nëse ju duhet të punoni në grup, ka gjasa që disa forca të jashtme t’ju ndalojnë të arrini qëllimin tuaj. Gjithashtu ka gjasa që partneri/partnerja juaj të sëmuret. Megjithatë, këto do të jenë momentale dhe gjithçka do të marrë drejtim pozitiv më pas.

Bricjapi

Mund të dëgjoni nga të afërmit tuaj këtë të premte se rruga që keni ndërmarrë nuk është e duhura. Kujtoni që ata duan vetëm që ju të jeni të lumtur dhe se ndonjëherë paratë dhe lumturia nuk mund të vijnë nga i njëjti vend. Merrini në konsideratë këshillat e tyre dhe përpiquni të ecni përpara.

Ujori

Do të jetë dita e duhur për të eksperimentuar në mode e gatim dhe gjithçka parashikohet të shkojë mbarë në këtë drejtim. Shmangni personat që përgjithësisht janë pesimistë dhe mos shpenzoni shumë për të blerë artikuj që nuk i keni të domosdoshme.

Peshqit

Do të keni plot çështje të rëndësishme për të diskutuar nesër. Ftoni miqtë tuaj të gushtë për një takim gjatë ditës. Beqarët e kësaj shenje duhet të tregohen të vëmendshëm dhe të bëjnë kujdes me fjalët ndaj personit që dashurojnë. Ata që janë në një marrëdhënie duhet t’i kushtojnë më shumë kohë personit të zemrës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 07.07.2020
Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël n...

Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël në dashuri, ku do të reflektoni lidhur me raportin tuaj. Kjo gjë vlen sidomos me ata që kanë të bëjnë me të lindurit e shenjës së gaforres dhe binjakëve. Ndoshta po mendoni se dashuria, merr shumë nga koha juaj. Në punë ka shumë tensione […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.07.2020
Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër...

Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër emocionet që do të përjetoni. Nëse ka diçka që nuk shkon, bëni mirë që të flisni menjëherë. Në punë, diçka ka ndryshuar në raport me më parë, ndaj mundohuni që të mos bëni shumë gjëra bashkë. Demi-Gjatë kësaj të hëne mund të keni disa polemika në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Publikuar më 05.07.2020
Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gj...

Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Here pas here do ketë edhe debate te forta te cilat do ju mërzitin pa mase. Financat duhet t’i keni kujdes ne çdo moment sepse shpenzimet e tepërta mund te sjellin tronditje. Demi Do të jetë një ditë gjatë […]

Lexo më shumë

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Publikuar më 04.07.2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për ...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, ndoshta për shkak të çështjeve të vjetra, të cilat […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Publikuar më 03.07.2020
Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendime...

Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendimet tuaja nuk do të jenë aq të rrjedhshme sa ju dëshironi. Me Mërkurin në kundërshtim do të jetë e vështirë për të shprehur ndjenjat tuaja, kështu që mund ta humbisni. Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë programe të reja, duke parë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Publikuar më 02.07.2020
Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë s...

Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do të përballeni me probleme të vështira, të cilat do të shkaktojnë edhe përplasje me personat që nuk duan t’iu dëgjojnë. Bëni kujdes ndaj debateve si në familje edhe në sferën sentimentale. Demi Do të jetë një ditë mjaft pozitive edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Publikuar më 01.07.2020
Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanë...

Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve të reja lidhur me punën. Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo është koha e duhur për të nisur projekte të reja. Situata sentimentale mbetet kaotike, për shkak se jeni të pakënaqur, madje mund të ketë edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Publikuar më 30.06.2020
Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të j...

Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të jetës dhe mbi të gjitha të përfshiheni në aventura financiare, pasi ka gjasa të keni rezultate negative. Nuk është dita e duhur për të bërë deklarata dashurie, pasi mund të mos merrni përgjigjen që ju shpresoni. Demi Mos luftoni me fatin. Lërini gjërat të rrjedhin vetë. […]

Lexo më shumë