×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e premte 27 mars 2020

Dashi

Keni kaluar ditë të mbushura me tension dhe tashmë do të keni dëshirë për përgjigje dhe konfirmime. Mundohuni që të mos jeni shumë impulsiv. Ju presin ditë interesante nga pikëpamja sentimentale.

Demi

Nëse mundeni, eliminoni disa angazhime nga axhenda juaj, për të gjetur më shumë kohë për të menduar. Duhet të reflektoni mirë, pasi ka gjëra që mund ti keni bërë gabim.

Binjakët

Në këtë periudhë jeni shumë të lodhur për shkak të punës. Keni nevojë për kohë për të vlerësuar dhe njohur më mirë dashurinë, ndaj krijoni më shumë hapësirë për ndjenjat.

Gaforrja

Do të ketë një rënie energjie, kjo për shkak të angazhimeve të shumta. Hëna do të jetë në kundërshti me të lindurit e kësaj shenje, sidomos në momente tensioni.

Luani

Yjet ju mbështesin dhe ju bëjnë më të fortë. Do të keni dashurinë në anën tuaj, por edhe disa miqësi të reja dhe takime të vjetra. Por pavarësisht të gjithave, sa i takon punës jeni të pakënaqur.

Virgjëresha

Gjatë këtyre ditëve ndiheni të rënë moralisht. Por kjo situatë është më se normale, pas angazhimeve që keni patur dhe zhvillimeve të reja që kanë ndodhur.

Peshorja

Kur keni probleme, mundoheni gjithmonë që të gjeni një mënyrë për ti zgjidhur sa më parë. Vendosmëria juaj, ju lejon që të siguroni shumë avantazhe.

Akrepi

Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe do të stimulojë zgjedhje konstruktive të cilat do të realizohen si në punë, edhe në sferën sentimentale. Bëni mirë që të shmangni diskutimet në familje, pasi mund të ketë debate lidhur me paratë.

Shigjetari

Do të transmetoni energji pozitive tek njerëzit që keni pranë. Kur bëni një gjest bujarie, mos prisni shpërblim, pasi gjithçka që duhet të prisni është mirënjohje.

Bricjapi

Në dashuri, nuk duhet të tregoheni të mbyllur brenda vetes, pasi do të ketë disa mundësi të mira si dhe rikthim pasioni. Pritet të përjetoni emocione të bukura.

Ujori

Ju pret një periudhë aspak e lehtë për ndjenjat, ku nëse ka sqarime për të bërë, mund të jetë mirë që ti shtyni. Gjatë javëve të fundit keni pasur probleme fizike, por tashmë mund të ketë përmirësime dhe të ndiheni më mirë.

Peshqit

E premtja do të jetë një ditë e qetë, ku më në fund, pas një periudhe të ngarkuar me stres, do të gjeni pak qetësi. Në punë, nuk do të jetë e lehtë që të gjeni një ekuilibër të mirë, por ekziston mundësia që të merrni më shumë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ditë e veçantë, zbuloni cila është shenja më e favorizuar për sot

Ditë e veçantë, zbuloni cila është shenja më e favorizuar për sot

Publikuar më 03.12.2020
Dashi Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen nesër. Kjo ...

Dashi Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen nesër. Kjo do të bëjë që të kaloni kohë me njerëzit e dashur. Bëni kujdes me shëndetin se e keni lënë pas dore prej një kohe të gjatë. Demi Çdo lloj ndjenje është e intensifikuar nesër për shkak të yjeve. Do t’i ndjeni të dyja, edhe […]

Lexo më shumë

Një ditë e qetë dhe me shumë të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Një ditë e qetë dhe me shumë të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Publikuar më 02.12.2020
Dashi Ju jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktik...

Dashi Ju jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktike në lidhje me marrëdhëniet me njerëzit dhe shpesh herë kjo është arsyeja pse njerëzit ju distancojnë. Kjo gjë mund t’iu lëndojë në disa raste. Këtë ditë të mërkurë shumë lojëra do të bëhen mbi kurizin tuaj, tregohuni më të shkathët dhe merreni situatën në dorë. […]

Lexo më shumë

Një ditë favorizuese dhe shumë të papritura, njihuni me parashikimin e yjve për sot

Një ditë favorizuese dhe shumë të papritura, njihuni me parashikimin e yjve për sot

Publikuar më 01.12.2020
Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favor...

Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favorizuara nga Venusi. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur diçka negative, të cilën nuk e keni kaluar ende, por mos u demoralizoni dhe gjëja e duhur që duhet të bëni është të ecni para. Bëni kujdes që të mos stresoheni dhe inatoseni sot, nuk […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 30 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e hënë 30 nëntor 2020

Publikuar më 30.11.2020
Dashi Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano...

Dashi Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano çdo gjë që do t’ju vijë këtë ditë, edhe pse mund t’ju marrë pak kohë për të vlerësuar situatën. Demi A jeni një nga ata njerëz që mendoni se llogaria juaj bankare nuk mund të tërhiqet për aq kohë sa keni ende situatën […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 29 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e diel 29 nëntor 2020

Publikuar më 29.11.2020
Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim ...

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje të bujshme, lidhur me një makinë apo shtëpi. Demi Yjet ju këshillojnë që gjatë kësaj të diele të jeni më të kujdesshëm. Duhet të mendoheni dy herë para se të […]

Lexo më shumë

Çfarë ka rezervuar fati, njihuni me parashikimin e yjeve për këtë të shtunë

Çfarë ka rezervuar fati, njihuni me parashikimin e yjeve për këtë të shtunë

Publikuar më 28.11.2020
Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditë...

Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditët e fundit janë në anën tuaj. Në punë, ju jeni shumë energjik dhe idetë tuaja vlerësohen! Demi Jini të kujdesshëm sot: Shumë çifte argumentojnë për arsye financiare. Në punë, mos nënvlerësoni takimet. Nga e hëna një situatë e veçantë do t’ju sjellë përparësi! […]

Lexo më shumë

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 27.11.2020
Dashi Javët e fundit nuk kanë qenë të shkëlqyera kur bëhet f...

Dashi Javët e fundit nuk kanë qenë të shkëlqyera kur bëhet fjalë për sferën sentimentale dhe sot jeni shumë i mërzitur. Në punë, nëse doni të ndryshoni ose nëse jeni në ekuilibër, duhet të dini se 2021 do t’ju japë përgjigje thelbësore! Demi Periudhë e paqartë për ndjenjat: mund të kërkoni më shumë siguri dhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 26 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e enjte 26 nëntor 2020

Publikuar më 26.11.2020
Dashi Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë...

Dashi Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë të rëndësishëm pa ndihmën e askujt. Ndërsa jashtë pune do të kaloni një ditë shumë të këndshme. Do të merrni një lajm shumë të mirë nga njeriu juaj i zemrës. Demi Do të jeni të fokusuar në një çështje të rëndësishme për jetën tuaj, […]

Lexo më shumë