×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Dashi

Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe Venusi nuk është më kundër, kështu që një lajm i mirë pritet për dashurinë edhe nëse ka akoma nervozizëm në ujërat e ndjenjave. Në punë, duhet të zgjidhni një problem që ju ka krijuar situatë të sikletshme; përpiquni të bëni gjithçka me qetësi, veçanërisht nëse ka çështje ligjore në pritje!

Demi

Jeni një njeri që nuk mund të toleroni asgjë, por në dashuri duhet të jeni të durueshëm. Në punë, përpiquni të mendoheni me qetësi para se të bëni fakt të kryer diçka që duhet peshuar mirë. Merrnj kohë sepse nxitimi nuk çon askund!

Binjakët

Hëna është në anën tuaj dhe tani ju ofrohet një mënyrë për të rimarrë në duar, një marrëdhënie që e kishit shkëputur. Në punë, përpiquni të shmangni grindjet, edhe nëse nuk do të jetë gjithmonë aq e lehtë!

Gaforrja

Hëna nuk është më kundër dhe e premtja do të jetë një ditë e mrekullueshme për ta lënë veten të rrëmbehet nga emocionet. Kështu do të shkojë ky treditësh deri dhe të Dielën. Në punë, përpiquni të analizoni me kujdes bashkëpunimet e reja: mos merrni diçka përsipër nëse e dini që nuk mund të bëni diçka!

Luani

Në dashuri ka dyshime. Dhe më mirë kështu, që të shmangni polemikat dhe konfliktet. Në punë, mund të ketë një të papritur: ruani qetësinë, më mirë të mos zemëroheni!

Virgjëresha

Dita premton gjëra të mira në dashuri, ka shumë më tepër pasion. Në punë, duhet të shëroheni nga pikëpamja e parave, pra të menaxhoni më mirë të gjitha shpenzimet mirë, ende pa u shpërdoruar!

Peshorja

Hëna, Jupiteri dhe Saturni janë në anën tuaj, por në dashuri është më mirë të mendohrni para se të flisni. Në punë, një takim mund të jetë vendimtar, por nëse ka diçka që nuk shkon, sqarojeni më mirë tani, thoni atë që mendoni!

Akrepi

Dita fillon e nënshtruar në aspektin e ndjenjave. Por ka ardhur koha që të bëni vetëm atë që mendoni se është vërtet e drejtë për ju. Në punë, nuk do të jeni rehat këtë të premte, një ndjenjë padurimi do t’ju kaplojë.

Shigjetari

Lëreni veten të shkojë pas ndjenjave, pas dashurisë dhe përfshihuni në emocione të këndshme, sepse sot është dita e duhur. Në punë, përpiquni të lëvizni tani nëse duhet të merrni një vendim, ndaj mos e zgjasni, por bëni një zgjedhje!

Bricjapi

Ditë intriguese për ndjenjat, e tillë vazhdon dhe në fundjavë. Në punë, është më mirë të jesh pozitiv: ndër të tjera, kjo ditë do të jetë thelbësore për të reflektuar mbi profesionin tuaj!

Ujori

Një ditë disi e diskutueshme për ndjenjat, por situata nuk duket të marrë zgjidhje për disa ditë. Ajo që shihet është se para 7 Tetorit, duhet të sqaroni gjithçka. Në punë, jeni gjithmonë duke bërë të njëjtat gjëra, ka kaq shumë monotoni!

Peshqit

Ata që kanë mbyllur një histori dashurie nuk duhet të kthehen në të kaluarën.  Pra thjesht, mos e ktheni kokën pas. Në të kundërt, ecni përpara. Në punë, një valë ndryshimesh po vijnë. Kujdes, deri në fund të vitit do të duhet të merrni një vendim. Dhe do të jetë i duhuri, ndaj mos u shqetësoni!

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

gif

Horoskopi për ditën e diel/ Ja shenjat që do përballen me surpriza

Horoskopi për ditën e diel/ Ja shenjat që do përballen me surpriza

Publikuar më 10.10.2021
Dashi Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur ng...

Dashi Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur nga shtrati, për shkak të dëshirës që keni që bota të bëjë pa ndihmën tuaj për pak kohë. Të gjithëve na duhet kohë herë pas here për të rikuperuar energjitë, ndaj nëse e shihni të nevojshme kthehuni në anën tjetër dhe merreni […]

Lexo më shumë

Njihuni me shenjën më me fat të Horoksopit

Njihuni me shenjën më me fat të Horoksopit

Publikuar më 03.10.2021
DashiNjë çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë marr...

DashiNjë çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë marrjen e një detyre të rëndësishme dhe kjo mund të çojë në disa dështime afatshkurtra. Përpiquni të mendoni pozitivisht për ta kaluar këtë situatë. Jepini përparësi nevojave të familjes tuaj. DemiSot mund të mësoni diçka të re përmes një miqësie të vjetër. Shijoni mbrëmjen me familjen tuaj, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 21 shtator 2021

Horoskopi ditor, e martë 21 shtator 2021

Publikuar më 21.09.2021
Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit....

Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do ta mbani situatën nën kontroll. Demi Ata që janë në një lidhje duhet të jenë më realistë dhe të pranojnë gabimet që kanë bërë në çift. Në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Publikuar më 16.09.2021
Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira...

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt këtë të enjte 16, do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla në vendin e punës, kini kujdes. Demi Polemikat në dashuri do të jenë të pashmangshme dhe mund të merret një vendim drastik. Sa i përket […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Publikuar më 13.09.2021
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Publikuar më 11.09.2021
Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i ...

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të tjerët. Demi Nuk mashtroheni kur ju duhet një marrëveshje, por këtë të shtunë 9/11, do të jepni falas […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Publikuar më 10.09.2021
Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju ...

Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju duhet – do jua japin me kënaqësi edhe nëse ua kërkoni me mirësjellje. Duhet të jeni më bashkëpunues që të arrini aty ku doni. Demi Çdo njeri bën gabime, kështuqë mos e qortoni veten për faktin se diçka ku keni shpresuar shumë ka […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Publikuar më 09.09.2021
Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshm...

Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme të shoqëruara me mirëkuptim do t’ju sjellin rezultate të suksesshme. Miqtë ose bashkëshorti/bashkëshorti juaj do të gjallërojnë ditën tuaj. Aftësia juaj për të reaguar shpejt ndaj problemeve do të vlerësohet pamasë. Demi Do të jeni në humor për t’u angazhuar në aktivitete në natyrë. Praktikimi i […]

Lexo më shumë